2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طریقه ختم ذکر یا “جواد الائمه ادرکنی” بسیار ساده است و تنها کافی است در طول ده روز، 14000 ذکر یا جواد الائمه ادرکنی را بگوییدبهتر است این تعداد راتقسیم کرده و روزانه 1400 مرتبه ذکر را تکرار کنید.

2728

امام جواد علیه السلام که در سن 9 سالگی به مقام والای امامت رسیدند یکی از معصومین ما هستند که معجزات و کرامات بسیاری به ایشان نسبت داده شده استبه این جهت توسل به امام جواد (عو یاری جستن از ایشان برای رسیدن به حاجات توسط علما بسیار تاکید شده است.

حتما

جوونیمون فدای پسرات 😍😍😍یا فاطمه الزهرا                   پسر اسم پدر رو حفظ میکنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️اما دختر خود پدر رو حفظ می‌کنه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ب امیدی روزی ک انقدررررر پولدار بشم تا بتونم دختر دار بشم 😍

ختم یا جواد ائمه ادرکنی شروع میکنم به نیت ▫️سلامتی و ظهور آقا امام زمان(عج) ▫️شفای همه مریض ها ▫️خوشبختی و عاقبت بخیر شدن همه جوان ها ▫️بچه دار شدن همه اونایی که دلشون در آرزوی بچس ▫️صاحب خانه شدن همه ▫️حاجت روایی همه حاجت مندها و … در کنار اینا صد در صد برکات زیادی شامل حالمون میشه

2740

نیت هم ممکنه انجام بدم 

جوونیمون فدای پسرات 😍😍😍یا فاطمه الزهرا                   پسر اسم پدر رو حفظ میکنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️اما دختر خود پدر رو حفظ می‌کنه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ب امیدی روزی ک انقدررررر پولدار بشم تا بتونم دختر دار بشم 😍

دوستان در این ختم به ده نفر از عزیزان نیاز داریم که همانطور که در توضیح بالا بود روزانه ۱۴۰۰ تا یا جواد ائمه ادرکنی 

که در ده روز هر نفر ۱۴۰۰۰ و جمع کل ۱۴۰۰۰۰ 

که به امید خدا ان شاالله امام جواد بی جوابمون نمیذاره و حاجت روامون میشه 

2706