2733
2734
عنوان

نامزدم تولدم تبریک‌نگفت

767 بازدید | 30 پست

بچه ها نامزدم نیست من اینجوری میگم که نی نی یار گیر نده 

این هفته کلا رو هم‌رفته اگه ۲۰ دقیقه آن شده باشه وقتی ات شد بهش گفتم من دیگه برام مهم نیست  گفت کار داشتم و کارشو گفت واقعا ضروری بود ولی من بهش گفتم اگه برات مهم بودم فقط آن میشدی یه کلمه تایپ میکردی کار داری بار اولشم نیست خیلی خیلی تکرار شده چن بار میخواستم  تموم کنم که با اصرار منو برگردوند اصلا منکر این نمیشم که دوسش دارم ولی به چه قیمت اخه 

از دیروز بعد ظهر که بهش گفتم دیگه ان نشده فقط یه کادو داده به دوستم برام بیاره و دوستم گفت کادوی اصلی این نیست هر چیم  گفتم بگو چیه نگفت 

حالا من واقعا تو شوکم که تولدم تبریک نگفته

من معتقدم پسرا رو نمیشه فهمید🗿😐

کاربری من و دخترعموم💙 آره خب مالِ مفت خوبه، خوشمزه س، اشتها رو باز میکنه، همه ازش تعریف میکنن، هوا خوبه و همه خندونن به خودتون که میرسه سیل اومده، همه چی گرونه و از همه مهمتر منم که توقعم زیاده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما باید تبریک بگه؟؟

خب کادو گرفته ینی یادش بوده دیگه

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻

من شوهرمم تبریک نمیگه بیخیال

من ک بهت گفتم اگه مال موندن نیستی برو گفتم ما بچه پایین شهریم زیاد محبت ندیدیم زود وابسته میشیم😔ی چندتا سوال داشتم ازت ؟؟؟میگم الان برای اون نگران میشی؟دستشو میزاره رو دستت وقتی دنده عوض میکنی؟عکسم باهاش میگیری بزاری استوری هات؟میگم ددددلبر منو فروختی با پولش اونو خریدی؟💔💔💔باش برو خوشبخت بشی ولی اینو بدون یروزی میرسه دیگه ب تو نمیرسه حالا برو👋

باید بگه ولی شاید سوپرایز داره برات 

من ایطوریم ک هرکس تولدمو روزای مختص بهم رو تبریک نگه میکشمش

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
2706