2733
2739
عنوان

مشاوره قبل ازدواج

1411 بازدید | 35 پست
سلام دوستان می خوام برم مشاوره قبل از ازدواج صفر صفرم شنیدم خیلی حرف های بدی می زنند خخخ من دیگه روم نمیشه تو روی اون پسر نگاه کنم بعد دیگه اینکه یه دوستام اونجا حالش بد شده بود وفشارش افتاده بود راهنماییییی
::::. [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] دوستان نی نی سایتی درخواست سه صــــلوات دارم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] ::::. هرکس تا حالا درخواست داده من براش فرستادم خدا شاهده سلام دوستای عزیزم بهاره هستم من کارای خمیری انجام میدم سفارشی داشتید در خدمتم خوشحال میشم به وبم سر بزنید. donyaiekhamirieman.mihanblog.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بچه ها باوررررررررررررررر کنید راست میگم خب
::::. [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] دوستان نی نی سایتی درخواست سه صــــلوات دارم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] ::::. هرکس تا حالا درخواست داده من براش فرستادم خدا شاهده سلام دوستای عزیزم بهاره هستم من کارای خمیری انجام میدم سفارشی داشتید در خدمتم خوشحال میشم به وبم سر بزنید. donyaiekhamirieman.mihanblog.com
همه دوستام این قبول دارن .... صفر بودنم میگم ......... اصلا یه چیزایی می شنوم می مونم بعد موندم تو کلاس چی میشه
مگه دوستت عملیشو شرکت کرده بوده؟؟؟؟؟ . والا ما رفتیم ن حرف زشتی زدن ن فشارمون افتاد😁😁
صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
2706