2733
2734

بچه ها این حرف برای حدود یه سال پیشه

تو شهر ما یه پیتزا فروشی معروف هس ک ما زیاد میریم اونجا 

چ با خانواده چ با دوستام 

هروقت نز دی مغازه میشدم حتی از دوووررر دوررر منو میدید و خودشو مرتب میکرد 

یدونه پسر اونجا هس ک حسابدار اونجاس خلاصه اقا من با خونوادم میرفتم همش بهم لبخند میزد و قیافش خیلیییییی مظلومه ( جوری نگاه میکرد ک خوشم میاد ازت )

بعد اقا خلاصه من یبار با دوستام رفتم همیشه هم من میرم سفارش میدم با لبخند و نگاه های فراوان ثبت میکرد . یبار با خونواده رفته بودیم رفتم سفارش بدم گفت خوبی شما؟

یبار ک با دوستام رفته بودیم سفارش دادیم سفارشمونوخودش اورد اصنم به کسی نگاه نمیکنه خیلی پسر خوبیه

به همه کارگرا هم گفته بود ک منو دوس داره همشون وقتی منو میدیدن پچ پچ میکردن . وقتی با خونواده میرفتیم فقط منتظر یه فرصتی بود شماره بده

اقا یبار ما از مراسم برگشته بودیم شدیدگرسنم بود گفتم بریم لازانیا بگیریم از اونجا

رفتم سفارش دادم و اینا بعد کارت ک دادم کشید بهم گفت شماره بدم میتونی ببری؟ من هنگ کردم ( اخه منم خوشم اومده بود ازش چون چهرش خیلی معصومه ) شبیه اون بازیگر پسر که تو فیلم 5 فوت فاصله ست .

بعد اقا من بعد اینکه لازانیا رو میل کردم مسموم شدم یه هفته اینا نتونستم پیم بدم یکمم گفتم بزا منتطر بشه بعد . 

ادامه داره ..

بعدش اقا من بهش از واتساپ پیام دادم خیلی گرم برخورد کرد گفت خیلی خوشگلی خیلی فیست مهربونه و اینا 

بعد گفت به قران مجید من تا حالا ب کسی شماره ندادم تو مغازه 

خلاصه بچه ها 

ما یه شب صحبت کردیم مفصل و صبح فردا که من گفتم میرم استخر گفت باشه و اینا 

بعد ک از استخر برگشتم همه چی عوض شد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا نبود تا مصفه شب

شب بهش پیام دادم گفتم نیستی چرا و اینا 

گفت م ماهی یبار اینجوری میشم یخورده ناراحت میشم امروز هم جوری ناراحت بودم ک اصلا سرکار نرفتم گفت شرمنده توروخدا ببخش جبران میکنم

حتما فرقه ای بوده    

👌🏻😂مشکلی داره لابد

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)

خب

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)
2706