2737
2734

بچه هامن همه چیزروخییییییلی زودیادمیگیرم.از۷سالگی اصلاح کردن روبلدبودم.مینشستم روی پای مامانم وصورتشو اصلاح میکردم.۱۷سالگی آرایشگاه زدم.وخداروشکر بدنبودم توی حرفم،وقتی ازدواج کردم همسرم ترک بودن ومن فارس.درعرض شش ماه ترکی آذری رویادگرفتم والان به راحتی صحبت میکنم.یه هفته ایه عجیب به حرفه ی خباطی علاقه پیداکردم.دوست دارم واسه خودم یادبگیرم وبدوزم ،مثلادرحدتاپ،شلوار،مانتو،همسرم نمیزاره برم کلاس😔یعنی آنلاین میتونم یادبگیرم؟

یه مامان هستم 😊دوتادسته گل💟

من کلا انلاین یادگرفتمو میدوزم....کارم عالی نیست ولی بدم نیست

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره آنلاین هم هست عزیزم ،اصلا این پیجایی که خیاطی یاد میدن رو برو نگاه کن یا کلیپاشو از اینترنت دانلود کن ،یاد میگیری بهت قول میدم تو میتونی😍

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
2728

من هیچی از خیاطی بلد نبودم 

صفر صفر 

همین گوگل واپارت واینستا منو تبدیل کرده به یه خیاط 

برای دخترم وخودم خیاطی میکتم 

هیچ کلاسی هم نرفتم 

هیچ کار نشد نداره فقط تلاش واینکه نترسی 

درضمن چرخ خیاطی من از این قدیمی هاست 

اگه بخوای میشه

آره آنلاین هم هست عزیزم ،اصلا این پیجایی که خیاطی یاد میدن رو برو نگاه کن یا کلیپاشو از اینترنت دانل ...

وای چقدخوب وباانگیزه گفتی،واقعاخیلی دلم میخادیادبگیرم

من هیچی از خیاطی بلد نبودم  صفر صفر  همین گوگل واپارت واینستا منو تبدیل کرده به یه خیاط& ...

من اصلاچرخ ندارم.خواهرشوهرم میگه تو باهوشی.حتمایادمیگیری .واسم چرخ قدیمی آورده میگه بسم الله بدوز🙂

وای چقدخوب وباانگیزه گفتی،واقعاخیلی دلم میخادیادبگیرم

اصلا نگران نباش آنلاین تازه بهترم هست مخصوصا کلیپ ها ،اگه جاییشو متوجه نشی دوباره فیلمو برمیگردونی و بازم میتونی ببینی! توی ایتا هم از این کانال ها هست عزیزم وایسا نگاه کنم اگه داشتم برات مینویسم یا لینک میذارم

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
2738
من اصلاچرخ ندارم.خواهرشوهرم میگه تو باهوشی.حتمایادمیگیری .واسم چرخ قدیمی آورده میگه بسم الله بدوز🙂

درود بهش 

دیگه وی از خدا میخوای 

یه سرویس ازش کن بشین لذت ببر 

اول از دستگیره ورویه بالشت وکیف پارچه ای و....شروع کن تا دستت راه بیفته 

اصلا نگران نباش آنلاین تازه بهترم هست مخصوصا کلیپ ها ،اگه جاییشو متوجه نشی دوباره فیلمو برمیگردونی و ...

سلام گلم گفتی کانال میفرستی واسم 😊

2706