2733
2734
عنوان

بهداشت مواد غذایی در بارداری

106 بازدید | 11 پست

سلام خانما، ۲۶ باردارم، نصف شب موز دلم خواست با همسرم رفتیم گرفتیم، مغازه دار دیروقت بود داشت جمع میکرد، سطل اشغالش در بسته جلوش بود، موزو که حساب میکرد، نمیدونم خورد به سطل یا نه، الان میگم نکنه یدونه موز خوردم مریض شم، نگرانم، همسرم میگه اون دیتش به پوست موز خورده، پوستشم که میکنی، فکر میکنی مثلا موز استریله، به هیچ جا نمیخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان باید تشخیص بدیم موزی ک خوردی کثیف بوده یا ن؟ خب ما چ میدونیم

یه خجالتیه پرحرف:] تربچه ی شیطون/شایدم یه رویاپردازهه وسواسی که دندوناش خوناشامیه. تو دنیای زر وقتی خدا از پروانه کوچولو پرسید میخوای بری به بدن متی و پروانه به آینده قشنگش نگاه کرد و گفت حتما حتما من همین کالبد رو میخوام ؛استرپتوکوکوس نومونیای بامزه/حرفایی که میزنم از رویا هام میاد از دنیای پروانه ای قلبم اونجا که پروانه نارنجی متی خنده هاش بوی بهشت میده/وقتی غمگینم لبخند بزن و از کنارم رد شو/  آرزوی شما در حال دانلود است لطفا صبر کنید ! ن ن ن عزیز من پاشو بجنگ زخمی شو زار بزن دستتو بزار رو زانو هاتو و با همون زخمات بازم بجنگ و  ب آرزو هات برس :)این جوری شیرین تره.مگه ن!/اگه حرفام برات مسخره بود قضاوتم نکن شاید قضاوتت ریشه ی رویاهامو بخشکونه اون جاست که پروانه کوچولو مثل اون آدم آهنی دلبسته ی بی کلام میشه ...
2731
الان باید تشخیص بدیم موزی ک خوردی کثیف بوده یا ن؟ خب ما چ میدونیم

شما نظر نده، کسی دعوتت نکرده، والا نمیدونیم به استرسمون فکر کنیم یا به متلک یه عده که فقط بلدن تیکه بندازن

شما وسواس فکری داری متاسفانه تمام تاپیکهات اینجوریه خواهشا برو درمان شو سنت بره بالا شرایطتت وحشتناک ...

من حاملگی اینجوری شدم، خودم میدونم حساس شدم، نظر راحب سوالم خواستم، نظر اصافی نخواستم، پاحب نیست تو هر تاپیکی نظر بدین والا، 

2738
نه نشستم، گفتم بدتر اگه چیزی باشه، میره توی موز، همینجوری پوستشو کندم، خوردم

چیزی که نمیشه ولی وقتی انقدر حساسی بشور بزار خشک بشه بعد بخور من موز رو هم میشورم 

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم