2737
2734

بله

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من تو بچگی بهش فکر میکردم! و هرچی سنم بیشتر شد درگیر دغدغه‌های دنیوی شدم انگار یه سیر نزولی داشتم... ...

من میبینی انقد درگیرشم انقد همه دینا کتابا نظریه هارو خوندم که الان ساعت نزدیک ۳ دارم بهش فکر میکنم درحالی که فکر میکنم نرمال نیستم و اکثر ادما بهش فکر نمیکنن

شماام فکر کردین؟ فکرتون تو همون دوره مشغول بود؟ که درباره دین و هدف و اعتقاد و اینا فکر میکردین

بله 

دلیلش هم تفاوت عقیدتی بین اعضای خانواده‌ام بود که منو به تفکر وادار میکرد که خوشبختانه هم این تفکر بی‌ثمر نبود

بله  دلیلش هم تفاوت عقیدتی بین اعضای خانواده‌ام بود که منو به تفکر وادار میکرد که خوشبختانه هم ...

منم دقیقا پدر و مادر با هم عقایدشون فرق میکنه بنظرت به این خاطره که فکر میکنم یا کلا تمام ادما فکر میکنن و باعث میشه بعد دوره نوجوونی بدونم قراره چی کار کنن

2706