2752
2734
عنوان

امشب مهمان غریبه داشتم پذیرایی چطور شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8198 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افرین دستت دردنکنه عالیه خده برکت ب سفرتون بده 

ولی یه سوال ب مهمون غریبه گفتید یه لحظه بذارید از سفره عکس بگیرم و سفره یه بار مصرف استفاده میکنید فصد جسارت نداشتم برام سواله

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
2731

عااالی و خسته نباشی.

غذاهات دیدم گشنم شد.مخصوصا مرغت خیلی خوشمزه به نظر میاد

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

چه قورمه سبزی خوشگل و خوشرنگی...پس قورمه من چرا مزه سگ مرده میده

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
خسته نباشيد عالي🌺 من چيپس براي مهمون نميزارم مگر تولد نوي ميز مزه. كتلت هم تا ااان به ذهنم نرسيد ...

اره اتفاقا چون خبر داشتم یکی از مهمونها دوست دارم فقط بخاطر خودش درست کردم که تا دید ذوق کرد گفتم شنیده بودم کتلت دوس داری

اگه شیرینی و شربت و موز و یه مدل سوپم میداشتی عالی تر میشد ولی اینم خوب بود و با سلیقه خسته نباشی بو ...

🤣🤣🤣😐😐😏🤣😂😂😂😂😂😐😐😏🤣🤣😂😏😏😂😂😏😏😐😐🤣😂😂😐😐😏مگه اسی بیچاره گارسونه دیگ چی 

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»
اخه چرا الکی تعریف میکنید  چرا باید برای حتــــــی فامیل چه غریبه یه زن خونه دار اینطور خودش ...

فكر نكنم توي اطرافيانم كسي بيشتر از من به خودش اهميت بده.

يخوام دونه دونه بگم خودستايي ميشه. و شايد شما يكيشم حتي انحام ندي..

ولي من عاشق مهمان داري هستم و اشپزي

چندين مدل غذا و دسر و ..

لذت ميبرم كيف ميكنم از رنگين بودن سفرم

اين منافاتي با ارزش گذاشتن به خودم نداره..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706