2733
2734
عنوان

امشب مهمان غریبه داشتم پذیرایی چطور شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8163 بازدید | 182 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا الان داشتم ظرف میشستم و جمع وجور میکردم ممنونم🌹

ازین بهتر نمیشه

عالی شده

حسابی خسته نباشی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

افرین بعت کدبانو  خسته نباشی ولی دلم قرمه سبزی خواست وای 😋😋

پسری که بلد باشه موببافه رو اصلا قبول ندارم😁چون حتما رو موهای یکی دیگه تمرین کرده که یاد گرفته 😑فقط اینایی که تو بیوی اینستا نوشتن :"من میسازم و دنیامو یه نفره"  ملات کم نیاری اوستا😁🤣🤣🤣🤣🤣درخواست دوستی ممنوع چون لغو میکنم با تچکر😁😁😁 یه زمانی تمام دنیام بودی الان به اندازه ای تمام دنیا ازت متنفرم  عوضی
2740
اگه شیرینی و شربت و موز و یه مدل سوپم میداشتی عالی تر میشد ولی اینم خوب بود و با سلیقه خسته نباشی بو ...

ممنونم گلم راستش شربت درست نکردم چای دادم ولی شیرموز درست کرده بودم اوردم نوش جان کردن تو عکس نشد باشه

چ جوری روتون میشه جلو مهمون غریب عکس بگیرید.یعنی ب مهموناتون گفتید هیشکی از جاش تکون نخوره کسی نیاد ...

والا یطور گرفتم مهمون خودشم نفهمید اون موقع همه بفکر غذان کسی به دو ثانیه عکس توجه نمیکنه اصلا که 😂