2737
2739

همیشه موقع اینکه میریم شمال یا باغ کرایه میکنیم ما و برادرشوهرم باهم میریم 

بعد مادرشوهرم میگه ماهم هستیم و اونم دونگ خودشو میده 

و بعدش زنگ میزنه به دوتا دخترش اونا هم میان رو حساب مادر شوهر 

دختراش دوتا متاهلن و بچه دارن 

من حرصم میاد شما بودین توقع نداشتین خواهرشوهراتونم سهیم بشن تو خرج؟مثلا ویلا شبی 3میلیونه ما یک تومن میدیم برادرشوهرم یک تومن مادرشوهرم و دختراشم همه 1تومن 

ما 4 نفریم اونا با دختراشو و داماداشو و نوه هاش9نفرن 

ضمنا اونا هم میرن جاهای خوبو میگیرن ما باید رو زمین بخوابیم

خب مقصر خودتونید .

به شوهرت بگو من ادم نیستم ؟ جای خوی رو اول خودم انتخاب میکنم . بعدا اونا بیان انتخاب کنن. 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از این به بعد بگین همه خرج ها مساوی به تعداد هر یک نفر تقسیم میشه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2740
خب مقصر خودتونید . به شوهرت بگو من ادم نیستم ؟ جای خوی رو اول خودم انتخاب میکنم . بعدا اونا بیان ان ...

اینبار اینکارو کردم .وسایلمو همه رو گذاشتم رو یک تخت در اتاق هم بستم بعد چند ساعت بچه ها همه رفتن بودن وسایلو ریخته بودن 

شبم ک شد مادرشوهرم به پدرشوهرم گفت حاجی تو سنی ازت گذشته پاشو برو رو تخت بخواب 

بابا این مادرشوهرا چرا دختراشونو میزارن رو سرشون پسرارو‌کف‌ پاشون😐بگید جرا باید ۹نفری یه تومن بدید ما ۴نفری ۲تومن

انصاف نیست والا

۴تایی برید ،اگه شنیدن و گلایه کردن بگید با شما رفتنی‌ نمیصرفه😐سوختما میدونی

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
اینبار اینکارو کردم .وسایلمو همه رو گذاشتم رو یک تخت در اتاق هم بستم بعد چند ساعت بچه ها همه رفتن بو ...

عجب😐ازاین به بعد جایی رو بگیر که کلید داره اتاقش😂😂عجب ادمایین مادرشوهراااا

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
خو هنیشه همینه .مادرشوهر لحظه نودی خودشو و ساکش میاد  بعد تلفنش دستش زنگ میزنه عزیز دلیهاشم تش ...

میگم هماهنگ کنید ینی اینکه برنامه این باشه جز خودتون کسی متوجه نشه

ب مادرشوهرتم نگید

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!
بابا این مادرشوهرا چرا دختراشونو میزارن رو سرشون پسرارو‌کف‌ پاشون😐بگید جرا باید ۹نفری یه تومن بدید ...

نه ما هم 1تومن میدیم 

برادرشوهرم حساب میکنه 

تازه خرج غذاشونم نگفتم .باز دامادا اهل خرج نیستن 

اخر سری هم همشون از مادرشوهرم تشکر میکنن .جای همه رو تنگ میکنن اما به چشم هم نمیاد 

بچه هاشونم ک همش با بچه هامون دعوا میکنن 

2706