2737
2734
عنوان

قوت شیرم کمه بچه سیر نمیشه شیرخشک بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 45 پست
حتم کمکی بدین  اگر رفلاس داره ببلاک  اگر نداره نان

منم حس میکنم سیرنمیشه وعلائم رفلاکس رو داره ببرم دکتر یا خودم شیر ببلاک بگیرم بدم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی چی یادت میدم دعام کن 

پودر سنجد با شیر و عسل بخور 

یا شکوفه سنجد دم کن 

روایت داریم ک اگر زنی این کارو بکنه از پری سینه شکایت میکنه

بزرگترین آرزوی قلبیم اینه که یه روزی دست ایلیا کوچولومو بگیرم و باهاش برم گردش میشه برام صلوات بفرستی ک ب این آرزوم برسم؟ فکر کن اربعین پیاده بری کربلا ...چشمت از دور به یه گنبد طلایی بخوره ... دستتو بزاری رو سینه بگی ... السلام علیک یا اباعبدالله. سلام آقا جونم کاربری دست دو دوست ک ی زمانی دشمن هم بودیم اما حالا 
با سرنگ نمیشه اخه دارو هم ک بش میدادم خفه میشد انگار خیلی میترسیدم

از چندتا دکتر بپرس خلاصه.مثل من نشی بعدا شیر خودتو پس بزنه

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
البته اگر الان شیشه رو قبول کنه

اصلا نه شیشه میگیره ن حتی پستونک چند بار شیرمو دوشیدم ک میرفتم بیرون باشیشه بخوره ولی اصلا نمیگرفتو منم همش دنبال سوراخ سننبه بودم برای شیر دادنش

منم حس میکنم سیرنمیشه وعلائم رفلاکس رو داره ببرم دکتر یا خودم شیر ببلاک بگیرم بدم

بهتره دکتر ویزیت کنن 

چون یهو شیرخشک بهش نسازه و مشکل هضم پروتیین گاوی داشته باشه دل دردی میشه اذیت داره  

2738

شیر خشک بده ‌

اینجا گفتن نان .

ولی  شیر خشک باید بهش بسازه . شیر خشک نان بچه منو یبوست کرد. آپتامیل به خس خس انداخت . یبلاک بهش سازگار شد

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
دل درد نداره میدونم 

به خودت بیشتر برس 

شیر خشک رو هم توی خواب بده . ممکنه بعدا سینه تو نگیره. اول شیر خودت رو بده. بعد شیشه 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
از چندتا دکتر بپرس خلاصه.مثل من نشی بعدا شیر خودتو پس بزنه

شوهرم تجازه نمیده ک شیر خشک بش بدم امروز با کلی درد سر راضیش کردم حالام تحدیدم کرده ک یوقت ش یر خودمو پس نزنه بچه

کلا شیر خشک بدی بهتره چون توش انواع ویتامین ها هست 

بچرم یکم تپل میکنه 

بره خودتم خوبه باید ب فکر خودتم باشی 

یکی از خواهرشوهرام ب بچش اصلا از شیر خودش نداد رشد بچشم خوب بود تپل شده بود  روزانه ام یدونه تخم مرغ ابپز با یکم کره بهش میداد 

ولی اونیکی خواهرشوهرم از اول ب دخترش شیر خودشو داد هم نسبت به اونیکی بچه خاهرشوهرم ضعیف تره 

زودم مریض میشه ازمایش گرفتن ازش ویتامین بدنش کمه بخاطر همین زود زود مریض میشه 

من عهد تو سخت سست میدانستم،بشکستن آن درست میدانستم این دشمنی،ای دوست که با من زجفا اخر کردی، نخست میدانستم. ‌. .#مِهسَتی.گنجوی ای کسی که داری میخونی زندگیت پر از ارامش باشه❤️

قرص شیرافزا لاکتوسیم 

پودر لیدی میل 

عصاره ی مالت 

مایعات فراوان. مثل چای کمرنگ ، شربت کمرنگ با شیرینی کم . میوه های آبدار مثل هندوانه 

سوپ جو 

دم کرده ی تخم رازیانه 

اینا خوبه برای افزایش شیر 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2706