2410
2553

سلام دوستان پسر من دوماهشه دوروزه حس میکنم وقتی شیر میخوره سیر نمیشه امروز گشنش بود شیر میخورد ولی سیر نمیشد یه سره گریه میکرد خوابشم میومد ولی چون گشنه بود نمیخوابید .

به نظرتو شیر خشک بش بدم؟چه شیر خشکی خوبه ک بدم بخوره؟

صددرصد

بستگی ب بچه داره  اگ بچه ای ک خوب میخوره نان بده

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب تقذبه خودت برس شیرت زیاد شه ان شالله

اگر میتونی بادوم زیاد بخور 

میوه بخور

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
2720
2714

لطفااااا خواااهشا شیر هشکو با سرنگ بدین.من چندین جا خوندم و دیدم.که سینه مادرو پس نزنه

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
2706