2733
2739

من عموم سخت گیره

شرایطشم خوبه بدک نیست 

ولی اصلا دختر باب میلش پیدا نمیکنه

از اونور هرچی می بینم داخل فامیل بیشتر پسر مجرد تا دختر 🥴😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون اشتهاشون زیاده 

طرف ۱۰۰ کیلوعه بعد دلش یه مانکنه باربی میخواد 😂

خب عزیزه من اول خودت داشته باش یچیزیو بعدش از طرفتم انتظار چنین چیزی داشته باش

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   

آقا ازدواجو ول کنین تورو خدا هرچی بلاگر مسخره تو اینستا میشناسین بلاک بکنین دارن می ری نن به ملت 

طرف میاد میگه با دوس پسرم صیغه کردم میخوایم ازدواج کنیم زنوبچه هم داره این احمقه هم میگه بسلامتی و کار خوبی میکنی همشم داره اینارو تشویق می‌کنه خودشم دو تا زن داره 

یکی دیگه میگن عاشق شده از شوهرش طلاق گرفته رفته آوار شده رو زندگی یه زن دیگه که باعث جداییشون شده و با شوهر اون ازدواج کرده هر دو تا شونم دو تا بچه داشتن

و هزار تا چیز دیگه که آدم تو چالشاشون میبینه واقعا زنا و دخترا دارن گندددددددددد میزنن به زندگی هم جنساشون

خانوما تورو خدا واسه حل شدن مشکلاتم یه صلوات میشه بفرستید؟🥹
2738
نه این خوبه اتفاقا در سطح خودش میخواد 

خب خداروشکر 😂 انشالله یه بخت خوب نصیبشون بشه

مجرد هستم 😊 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
2706