2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بسلامتی دست راستت رو سرم 

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...
2738
الهی اونجوری که دوست داری و بصلاحته دامنت سبز بشه...تو حرم امام رضا نماز استغاثه به حضرت زهرا رو بخو ...

ممنونم عزیزم برام دعا کن خیلیی دلم شکسته آرزومه که خدا یه داداش به دخترم بده...

نمیشه تو خونه این نمازو بخونم؟

چون راهمون به مشهد خیلی دوره.

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...
ممنونم عزیزم برام دعا کن خیلیی دلم شکسته آرزومه که خدا یه داداش به دخترم بده... نمیشه تو خونه این ن ...

چرا تو خونه هم خیلی خوبه..معمولا برا جوایج مهم سفارشمیشه...منم بعد از یکسال و خرده ای باردار شدم...شوهرم خوند البته

چرا تو خونه هم خیلی خوبه..معمولا برا جوایج مهم سفارشمیشه...منم بعد از یکسال و خرده ای باردار شدم...ش ...

خداروشکر که باردار شدی ،تو این مدت دارو کمک باروری استفاده نکردی؟تحت نظر نبودی؟

منم حتما میخونم

خداروشکر که باردار شدی ،تو این مدت دارو کمک باروری استفاده نکردی؟تحت نظر نبودی؟ منم حتما میخونم

حتما بخون....حتما...عالیه..حاجت گرفتی بیا اینجا بهم بگو...خوشحال میشم...

چرا بابا کلی دارو خوردم...عکس رنگی گرفتم...زیر نظر دکتر بودم...

ولی ماهی که باردار شدم دارو نخورده بودم...کار حضرت زهرا بود...

حتما بخون....حتما...عالیه..حاجت گرفتی بیا اینجا بهم بگو...خوشحال میشم... چرا بابا کلی دارو خوردم... ...

چشم حتمااا اگه باردار شدم بهت خبر میدم،

خداروشکر ایشالله سر وقت و سلامت کل پسرت میاد بغلت😍🤩

2706