2737
2739

پدرم اعتیاد به الکل داره که قبل ازدواج یه قسمتیشو به شوهرم گفته بودم ولی اینکه چقدر باعث عدم ثبات روانیش میشه رو نه. چند بار رفتارهای پدرم باعث بحثمون شده بود و مشاورم بهم گفت که حتما باید به شوهرم بگم ولی خودم توانش رو ندارم امشبم باز بابام حرف نامربوط زد شوهرم خیلی ناراحت شد. داداشم رو فرستادم بهش بگه. خیلی استرس دارم. میترسم بعد اینکه بفهمه واکنش بدی نشون بده. یه ماه دیگه عروسیمونه.

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکل ینی عرق میخوره؟نمیترسین دور از جونش ب بینایی بزنه؟؟؟

نه شیشه ودکا میخره😑

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.
2731
عزیزم سعی کن همسرتو زیاد با پدرت روبه رو نکنی که مشکلاتت کمتر باشن

چون عقدیم فعلا نمیشه😞

چون عقدیم فعلا نمیشه😞

الهی بمیرم عزیزم 

ناراحت نباش عروسی میکنی میری از این خونه همه چی درست میشه 

من خودم سالی یکی دوبار خانوا ده مو میبینم

هیچ ورزشی برای قلب بهتر از خم شدن و گرفتن دست افتادگان نیست   جان هولمز