2737
2739
عنوان

رفقا کسی راجع به مسکن مهر اطلاعاتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 50 پست
ما بروجرد هستیم خیلی دیر مار میکنن ما سال ۱۴۰۰ثبت نام کردیم تا الان پی ریزی هم نشده،🥴

چی بگم والا، کلا مردم رو چپاول میکنن دیگه ، یا با طرح ماشین یا خونه ....کلا هدف راحتی قشر ضعیف نیست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی یه کاری کردن مردم تو حسرت خونه بمونن  کی هر ماه اونقدری داره که بالای ده میلیون قسط بده ا ...

البته فعلا این مبلغ رو اعلام کردن ، وامش اول کم بود هی تورم رفت بالاتر اونم رفت بالا ...حالا تاتحویل یکی دوسال دیگه یا حتی ۳ سال دیگه معلوم نیست چه رقمی بگن ...چون هردقیقه میره بالا ، اول گفتن هر ۶ ماه ۴۰ بریزید ۶تا کلا ، بعد شد ۱۲ تا الانم میگن برنامه خاصی نداره هروقت پول خواستن باید بریزید 

یعنی سه بار ۵۰میلیون میگیرن  به اضافه ۵۰۰میلیون نقد  و به اضافه وام خودشون که اقساطیه د ...

سه بار چیه...جدیدا میگن هر ۳ ماه پنجاه میگیرن ازشون ...من دقیق خبر ندارم فقط از نزدیکا شنیدم

یعنی سه بار ۵۰میلیون میگیرن  به اضافه ۵۰۰میلیون نقد  و به اضافه وام خودشون که اقساطیه د ...

۵۰۰ م و وام اوکی ...ولی جدیدا میگن هر ۳ ناه پنجاه شده ، البته فعلا اینه امار چون وام  وتعداد اقساط و مبلغ واریزی رو هر دقیقه میبرن بالا با تورم

2738
یا خدا  چه خیالاتی میکردم بابت این مسکن مهر  همش دود شد رفت هوا

😑😑ما یه فامیلمون وسایلشو ریخته پارکینگ ماررخانومش و تو یک اتاق مادرخانومش زندگی میکنن و خرج خورد خوراکشون از اوناس و با قناعت فراوون به زور دارن میریزن حالا میگن ۵۰۰ خواستن ندارن واریز کنن

😑😑ما یه فامیلمون وسایلشو ریخته پارکینگ ماررخانومش و تو یک اتاق مادرخانومش زندگی میکنن و خرج خورد خ ...

چقدر بد انشالله هرچه زودتر صاحب خونه شن 

مستأجری خیلی سخته من چهار سال مستاجری کشیدم خیلی سخته خدایی 

شکر خدا خونه خریدیم این مسکن مهرم که به اسممون در اومد گفتم کامل میکنیم میفروشیم ماشین می‌خریم که با این قیمتا فکر نکنم بشه 

بازم خدا کریمه توکل به خودش 

حوالش ۴۰میلیونه

چقدر بد انشالله هرچه زودتر صاحب خونه شن  مستأجری خیلی سخته من چهار سال مستاجری کشیدم خیلی سخته ...

خوب پس خداروشکر ، آره طفلیا باسختی زندگی میگذرونن بعد حالا واحداشون هم پیشرفت نداره که فقط الکی پول میخوان ....خدایی باید رحمشون بیاد به چنین آدمایی

2706