2737
2734

برا همسرم پیام اومده چهل میلیون واریز کنیم 

کسی میدونه شرایطش چجوریه اقساطش چقدره میترسم چهل میلیون رو بدیم برا باقیش لنگ بمونیم حالد فردا میره بانک میپرسه گفتم الاک از شما بپرسم ببینم شرایطش خیلی سخت نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا امروز شوهرم میگفت توکانال شهرمون گذاشتن تا ۴۰۰باید نقدا پرداخت بشه حالا شاید کمی بیشتر یا کمتر.بعد اونم ۴۰۰باید قسط داد ک بعد دوسال از تحویل خونه شروع میشه.

واحد خام هست خودمون باید کابینت و شیرالات و....اینا بزاریم

اگه پولشونو دیر پرداخت کنی وقت تحویل واحدای خوب الویت با کساییکه ب موقع پرداخت کردنه

دلم برات تنگ شده بابا🖤
2740
اوه یه کارگر هر چهار ماه چهل میلیون از کجا بیاره یعنی ماهی ده تومن پس انداز شوهر من کلا هشت تومن حقو ...

ن عزیزم هر ۴ماه نیست.ساختمون وارد هر مرحله جدید از ساخت بشه پول میگیرن از شما.بستگی داره پیمانکارش سریع کار کنه یا فس فسی.الان ما نزدیک ۶ماهه فقط یک قسط دادیم و هنوز درخواست پول نکردن

دلم برات تنگ شده بابا🖤

البته پارسال هر ۶ ماه بودا ، الان میگن سر دوماه هم گفتیم ۴۰ بریز باید بیاری ...الان از بعضیا هر سه ماه ۵۰ میخوان ....بستگی داره چقدر بخوان ....زیاد قانون دقیق نداره ولی اکثرا همینارو میگیرن

بلاخره شما الان هم پرداخت کنید یک سال دیگه ۲۰۰ میخرن ازتون امتیازش رو-من پارسال برج ۹ واریز کردم الا ...

آها متوجه شدم مرسی عزیزم یعنی میشه امتیازشو بعد که ارزشش بیشتر شد و قیمتش بالاتر رفت به کسی واگذار کرد

2706