2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بردارن هم مال امسال نیست مال سال بعده . کاش برداشته نشه خیلی خوبه

آخه گفتن هفته بعد برای همین امسال جلسه دارن ، شما دوازدهمی ؟ 

هرکس خود داند و خدای خودش که چه دردیست در کجای دلش 💔 
2728

بعضیا میگن که ممکنه امسال هم بردارن چون اوضاع نمرات افتضاحه و فاصله نمرات دو مصحح  حتی به ۶ نمره رسیده.

ولی من بعید میدونم، احتمالا سال بعد برمی‌دارن‌.

[[ خَلوَتی داریم و حالی با خیالِ خویشتَن ]]                                     ‌🔇📖🦥🦋🍬🌌🔬🩸🎶⏰️
نه بابا ماله ۴۰۳

🔖 #خبر

📌 فوری | مجلس در هفته آینده طرح یک فوریت لغو مصوبه شورای انقلاب فرهنگی را بررسی می کند/ احتمال مثبت شدن تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۱۴۰۲!

⚖ سرانجام بررسی طرح یک فوریتی مجلس پیرامون کنکور به منظور ملغی کردن مصوبه کنکوری شورای انقلاب فرهنگی، در دستورکار قرار گرفت و هفته آینده گزارش کمیسیون آموزش مجلس و پیشنهادات ثبت شده از سوی نمایندگان به رأی گذاشته خواهد شد. این پیشنهادات عمدتاً شامل اعمال تأثیر سابقه تحصیلی به صورت مثبت در سال‌های ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ به علت آماده نبودن زیرساخت‌های آموزش و پرورش و همچنین بازگشت دروس عمومی به کنکور در سال ۱۴۰۳ و بعد می باشد.

📃 رأی و نظر نمایندگان و آنچه که در صحن مجلس تصویب خواهد شد، قابل پیش بینی نیست و به همین خاطر تأثیر سابقه تحصیلی در کنکور ۱۴۰۲ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. لازم به ذکر است در صورتی که در این قانون پیشنهاد اعمال تأثیر مثبت در این کنکور و لازم الاجرا بودن قانون پس از تصویب، رأی بیاورد؛ حتی اگر پس از برگزاری کنکور تیرماه ابلاغ شود سازمان سنجش موظف به اعمال تأثیر مثبت است.

2738
منطقی نیست اخه برای امسال بردارن😐 نه دانشجوام

آها ، آخه میدونی امتحانات نهایی واقعا سخت شده نمره خوب گرفتن مثل قبل نیست دیگه ، اگه زیستو دیده باشی امسال نکات کنکوری هم بود بینشون به جای یک استرس کنکور باید ده تا استرس برای نهایی داشته باشی استرس کنکورم روش 

بعضیا میگن که ممکنه امسال هم بردارن چون اوضاع نمرات افتضاحه و فاصله نمرات دو مصحح  حتی به ۶ نمر ...

بنظرم شاید برای امسالم برداشتن تقلب زیاده واقعا 

🔖 #خبر 📌 فوری | مجلس در هفته آینده طرح یک فوریت لغو مصوبه شورای انقلاب فرهنگی را بررسی می کند/ اح ...

ایشالله ک اینطوره

جانمان برای هم درمیرفت...اما نشد!!!!            لعنت ب همه کسایی که تو نرسیدنمون نقش داشتند.....
بنظرم شاید برای امسالم برداشتن تقلب زیاده واقعا 

بنظرم عادلانه نیست

چون خیلیا امسال برای تاثیر قطعی معدل فقط تشریحی خوندن و یا خیلیا ترمیم کردن

اما هر چیزی ممکنه

[[ خَلوَتی داریم و حالی با خیالِ خویشتَن ]]                                     ‌🔇📖🦥🦋🍬🌌🔬🩸🎶⏰️
آها ، آخه میدونی امتحانات نهایی واقعا سخت شده نمره خوب گرفتن مثل قبل نیست دیگه ، اگه زیستو دیده باشی ...

من فقط فیزیک و شیمی دی و خرداد رو دیده بودم مثل سالای قبل بود ( شیمی حتی از خرداد ۴۰۱ که ما بودیم هم آسون تر بود ) ، قشنگ یه دور حداقلی کتابو بزنی راحت نمره خوب میگیری هرچند اینا باید در طول ترم خونده میشدن که من به لطف همین موضوع حتی بدون کار کردن نمونه سوال تشریحی پارسال نمراتم عالی بود.

قبلا میگقتن نباید کل سرنوشت زندگیت توی چهارساعت کنکور رقم بخوره حالا که نهایی ها هم مهم کردن میگین نباید مشابه استرس کنکور رو تو نهایی ها هم داشته باشیم؟ عجیبه

2706