2733
2734

بچه های شمام همینن؟

یعنی عاشق اینه کار زشت انجام بده.

بعد بخنده😬

منم داد بکشم،صدتا دلیل بیاره که بخاطر فلان مار انجام دادم.

چرا حرف گوش نمیده؟ یا من حساسم؟

با کار زشت خوشحال میشه 🤨🙄

✨من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد.✨
چن سالشه

7 سالشه.

من واقعا کلافه میشم و عصبی 

✨من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد.✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر منم ۸سالشه دیونم کرده اصلااااااا به حرفم گوش نمیده فقط داد و بیداد 

حرف گوش نمیده به کنار.

مثلا الان برنامه خوش نمک میدیدیم.

پاشده بالاسرم معذرت میخوام تف میپاشه روم.میخنده.

من بدم نیاد از این کارا.

مثلا داره بازی می‌کنه.

یا همش میزنه