2733
2739
عنوان

فقط میخوام بدونم دلیلش چیه

147 بازدید | 18 پست

نسبت به مسائل زنو شوهری اینجا آنقدر گارد میگیرن مگه این نیست که جزو مهم ترین مسائل زندگی مشترکه؟؟؟ اگه هست چرا گارد میگیرن اینجا کی کسیو میشناسه؟؟؟؟؟ برام عجیبه واقعا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مردهای مریض و بیمار جنسی اینجا کم نیستند خیلی از مسائل هم بسیار شخصی و خصوصی هستن هر چیزی رو نمیشه ارائه داد و گفت و درباره اش بحث کرد اینجا بخش مشاوره هم داره نمیشه اتاق خواب رو وسط سایت به نمایش گذاشت اونم با رسم شکل 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 
2738

عزیزم مساله اینه که خیلی ها بدون رعایت یه سری شئونات میان با ریز ترییییین جزئیات همه چی رو تعریف میکنن وقتی میخونی واقعا خجالتت میشه این نحوه بیان فقط درست نیست وگرنه بیان و سوال پرسیدن در موردشون مشکلی نداره

کجاست بگو واقعا پس من خیلی بی خبرم جون من بگو اینجا نمیشه خصوصی بگو

چه التماسی ام میکنه 

زکات عقل تحمل نادانان است... .چقدر سخت و طاقت فرساست که خلقی از زبانت در امان نباشند چقدر کاربر ترسناک تو این سایت هست که فقط باید ازشون دور شد و فرار کرد و چقدر باید تاسف خورد که معنی و مفهموم خیلی از کلمات رو بلد نیستن و مدعی هم هستن پناه میبرم به خدا از هتاک و فحاش افسار گسیخته من سلیطه بازی بلد نیستم... ..ادب از که آموختی؟! از کاربرهای هميشه در صحنهٔ نی‌نی سایت!!!!کاش یاد بگیریم نظر با عقیده متفاوت هست لطفا عقاید خودتون رو در قالب نظر به دیگران تحمیل نکنید بله با شما هستم کاربر همه چیز دان که تمام کتاب های دنیا با عنوان های مختلف رو مطالعه کردی اما هنوز اندر خم فهم تفاوت نظر با عقیده هستی 
2706