2737
2739
عنوان

لطفن همه نظر بدیددد

125 بازدید | 30 پست

بنظرتون تو رابطه های دوستی کجدیه دوطرف همو واقعن دوس دارن حالت طبیعیش اینه چند سال باهم باشن یعد ازدواج یا چی یا توقع  زیادیه اینکه توقع داشته باشیم بعد ا.ز چند ماه ب ازدواج کشیده شه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ چیز غیر ممکن نیست،اما دقت کن که به شناخت برسی حتما

صرفا از روی علاقه ازدواج نکن،تو روابط دوستی که از اول به قصد ازدواج پیش می‌ره تظاهر زیادمیشه،هردو طرف سعی میکنن بهترین خودشون رو ارائه بدن و متاسفانه منجربه شناخت نمیشه

و طرفین فکر میکنم با عشق ازدواج کردن و دنبال زندگی پایدارن

اما به مرور مشکلات سرباز میکنن

2738
سن ۱۹

این سن خیلی کمه.۹۹درصد بعدا پشیمون میشی.علایقت مرتب تغییرمیکنه.فرضم ازدواج کنی همش پشیمونی ک چرا نرفتم دنبال استقلالم دنبال فلان چیز واینا.مثل تاپیکای نینی سایت.بنظرم واسه دختر۲۴به بعد و واسه پسر۲۹به بعد خوبه ازدواج.

چرا بیشتر از ۶ ماه رو نمی‌پسندین؟؟؟

ببین واسه شناخت اولیه روانشناسی میگه۳ماه حالامن معتقدم تاشش ماه جاداره.بعد از اون هم شش ماه نامزدی و فاصله عقد وعروسی هم یانباشه یاحداکثر سه ماه.بنظرم این تایم واسه شناخت شخص خوبه به شرطی که احساسات رو قاطیش نکنی.بعدش احتمال موفقیت ازدواج خیلی بالاس.

این سن خیلی کمه.۹۹درصد بعدا پشیمون میشی.علایقت مرتب تغییرمیکنه.فرضم ازدواج کنی همش پشیمونی ک چرا نرف ...

ن بابا واسه پسر ۲۹ خیلییییدیره

ببین اون ۱۹ سالشه بعد واقعا دابطه ما ی جور خاصیه ی حس عجیبی بینمونه عجیب همو دوس داریم واقعا خودمم موندم توش انقد باهم رفیقیم کبعید میدونم ع هم بتونیم جدایم بعد اگهیکیو اینجوری دوس داشته باسی بازم ممکنه علاقت  تغیر کنه..؟؟

ببین واسه شناخت اولیه روانشناسی میگه۳ماه حالامن معتقدم تاشش ماه جاداره.بعد از اون هم شش ماه نامزدی و ...

من زیاد روم نمیشه درمورد ازدواج حرف بزنم باش☹️☹️☹️☹️💔

ن بابا واسه پسر ۲۹ خیلییییدیره ببین اون ۱۹ سالشه بعد واقعا دابطه ما ی جور خاصیه ی حس عجیبی بینمونه ...

پسر زیر۳۰سال اصلا عاقل نشده.من الان ۲۸سالمه و مجردم.البته دخترم.وخب هم درس خوندم هم انواع اقسام کلاس ها رو رفتم و هم شاغلم.سنم کمتر بود همه میگفتن خیلی بیشتر از سنت میفهمی.چراازدواج نمیکنی.یعنی من مشاوره میدادم به متاهلا واقعا.ولی خودم دودل بودم و ازدواج نکردم.دقیقا از ۲۳سالگی ب بعد تمد تند علایق تغییرمیکنه.حتی غذایی ک دوس داری سبک پوشش موسیقی ک دوس داریم تغییرمیکنه.وهرچی بالاترمیری واقعا پخته تر میشی.الان میفهمم حتی تا یک سال پیشمم خیلی فرق کردم.ومن خیلی سختگیری میکنم.عجیبه برام که اینقدر زود بفکرشی

2706