2737
2734
عنوان

اگه شما همسرتون میگف…

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 58 پست
شوهر تو حقشه حسرت به دل بمونه با ادم بی‌منطق مثل خودش باش، بگو باید تامینم کنی، لحظه‌ای هم تحمل و ق ...

خب دیگه بقران قسم همیشه حرف خودشه صب تا شب خودش مغازه ست با این رفیق بااون رفیق اون وخ منه بدبخت اسم سرکاررفتن رو بیارم میپیچونه نمیزاره خب منم دلم میخواد پول دربیارم دستم تو جیب خودم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو اون دیگه مشکل خودشه  بعدشم اگر گوش نمیده به حرف که تو میخواهی چکار کنی؟  شکل کن لذت ب ...

هیچی دیگه جز حرص خوردن چیکار کنم اخه به ادم فشار میاد من برا عید هیییچی نخریدم چرا که پول نداشتیم الانم باز هیچی نخریدم همش لباسهای قدیمیم رو میپوشم خودش متوجه این چیزا نیست بعد تو این بی پولیمون میخاد بره دانشگاه خب منم زورم میگیره

2731
هیچی دیگه جز حرص خوردن چیکار کنم اخه به ادم فشار میاد من برا عید هیییچی نخریدم چرا که پول نداشتیم ال ...

البته ربطی نداره مسائل رو باهم قاطی نکن اون وظیفشه به تو نفقه بده اگر نداده پیگیری کن اگر میده تو ملاحظه میکنی دیگه کار خودته گردن دیگران ننداز

البته ربطی نداره مسائل رو باهم قاطی نکن اون وظیفشه به تو نفقه بده اگر نداده پیگیری کن اگر میده تو مل ...

گردن کی انداختم مثلا؟ اینکه پولشو خرج دانشگاه کنه عب نداره ولی خرج من کنه عب داره ؟عجب

2738
گردن کی انداختم مثلا؟ اینکه پولشو خرج دانشگاه کنه عب نداره ولی خرج من کنه عب داره ؟عجب

دارم میگم اون وظیفشه نفقه ترو بده حالا هر غلطی میکنه به خودش مربوطه اگر بخاطر تحصیل از خرج تو و خونه بزنه حق داری انتقاد کنی ولی اگر اون بهت پول میده تو ناز میکنی نمیگیری مشکل خودته نه اون

ن بابا پولش به چی میرسه که بخواد به من بده خرج کنم 

خوب پس ازش خرجی بخواه که بدونه اگر جایی کوتاه میای بخاطر ملاحظه تو هست که اینجوری خوشی نزنه زیر دلش 

مردا اخرش همشون حرص درار و احمقن فقط نک دماغمشون رو میبینن