2737
2739
عنوان

اگه شما همسرتون میگف…

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید که تو زندگی پول نباشه و ی عالمه قسط و قرض و وام روت باشه به جفت طرف فشار میاد

قطعا آره درست میگی ولی اگه صبح تا عصر کار کنی و شریک زندگیت تنهایی تصمیم بگیره که تو واحدای مونده‌ت رو با حقوقت پاس نکنی فشار بیشتری به آدم میاره! 

دو سه ماه یا دندون سر جگر بذار، یا یه سال کمکش برو سر کار

اگر میتونه مدیریت مالی و زمانی بکنه چراکه نه بره بخونه تشویقشم میکردم

منم با مدیریت مالی مشکل دارم چون بخدا انقد قسط و قرض و وام و اینا داریم به هیچی نمیرسیم بعد این میگ دانشگاه 

منم با مدیریت مالی مشکل دارم چون بخدا انقد قسط و قرض و وام و اینا داریم به هیچی نمیرسیم بعد این میگ ...

خو بهش بگو حتما فکری کرده که انو میگه وگرنا خودش یعنی نمیفهمه دخلش با خرجش نمیخونه؟ 😐🤔

2738
خو بهش بگو حتما فکری کرده که انو میگه وگرنا خودش یعنی نمیفهمه دخلش با خرجش نمیخونه؟ 😐🤔

بعد این یه ادم یه دنده ای هستش از اینایی ک حرف حرف خودش باید باشع من هرچی م بگم فایده نداره خب ببین مریضیه چیزیه ب هرحال پیش میاد اون وخ میخاد چیکار کنه من نمیدوتم

خب دیگه من خیلی دوسدارم کار کنم اون نمیذاره میگ نه و فلان بخدا ک موندم

خب اگه نمیذاره کار کنی، توام حق داری مانع چیزی که دوست داره بشی

اگه خودخواهه پس باید تامینت کنه، اینجوری عبرتم میگیره و میفهه چقد ناراحت‌کننده‌س یکی به ناحق از کاری که دوست داره محرومش کنه

خب اگه نمیذاره کار کنی، توام حق داری مانع چیزی که دوست داره بشی اگه خودخواهه پس باید تامینت کنه، ای ...

همون دیگه میگه که نه بری برای فلانی کار کنی برا ماهی مثلا۵تومن بعد اون خودش ماهی خدا تومن دربیاره اصن طرز فکره عجیبی داره 

همون دیگه میگه که نه بری برای فلانی کار کنی برا ماهی مثلا۵تومن بعد اون خودش ماهی خدا تومن دربیاره اص ...

شوهر تو حقشه حسرت به دل بمونه

با ادم بی‌منطق مثل خودش باش، بگو باید تامینم کنی، لحظه‌ای هم تحمل و قناعت نمیکنم، نذار درسش رو تموم کنه

اون تو رو از رشد انداخت، نذار رشد کنه

بعد این یه ادم یه دنده ای هستش از اینایی ک حرف حرف خودش باید باشع من هرچی م بگم فایده نداره خب ببین ...

خو اون دیگه مشکل خودشه 

بعدشم اگر گوش نمیده به حرف که تو میخواهی چکار کنی؟ 

شکل کن لذت ببر از زندگیت خدا روزی رسونه