2737
2734
عنوان

راهنمایی میخوام

82 بازدید | 18 پست

سلام 

دوستان من یه خاستگار دارم مورد بدی نیست .

نمیدونم چه کنم

از طرفیم دلم میخواد ازدواج کنم ،من عاشق بچه هام 

بهم بگید علاقه چه جوریه 

اصلا علاقه داشتن به طرف مهمه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بدون علاقه که نمیشه اثلا  حتی یه زره علاقه هم خیلی خوب هست درون شما  بلاخره علاقه اگه باشه با دیدن خواستگار یا حرف زدن با اون اگه علاقه باشه یا از تیپ یا از سخن گفتن بلاخره از یه چیز طرف خوشت بیاد اسمش علاقه میشع و کم کم بیشتر و بیشتر میشه 

ادم خوبیه ولی مشخصه خیلی باسیاسته خیلی

آدمای با سیاست خیلی خوب ظاهر سازی میکنن اصلا زود تصمیم نگیر. چون جامعه ما فرهنگ آن چنان خوبی نداره. کاملا عقلانی و احساساتت رو خیلی کم دخالت بده

خدایا امیدم تویی.نا امیدم نکن 
بیشتر عاقل بودن طرف مهمه. اگه بچه دوست داری وبه همین دلیل دوست داری ازدواج کنی حتما پیش از ازدواج با ...

به خاطر بچه که صرفا نمیخوام که ولی علاقه دارم 

روم نمیشه بگم درمورد بچه بهش یا درنورد خونه واین جیزا بهش 

خیلیی خنگولم میدونم🥺

بدون علاقه که نمیشه اثلا  حتی یه زره علاقه هم خیلی خوب هست درون شما  بلاخره علاقه اگه باشه ...

مثلا هعی گوشیمو چک میکنم پیام داده باشه یه کمم دلم میخواد هعی ببینمش این علاقه هست؟

به خاطر بچه که صرفا نمیخوام که ولی علاقه دارم  روم نمیشه بگم درمورد بچه بهش یا درنورد خونه وای ...

ببینید موضوع مهمی هست بچه می دونم یکی از اهداف ازدواج بچه هست ولی اگه توبخوای اون نخواد یک عمر حسرت به دل می مونی

2706