2733
2734
عنوان

بیاین نظر بدین یا تجربتونو بگین

63 بازدید | 9 پست

میشه از کسی که واقعا عاشقش بودیو دوسش داری بگذری؟

تاحالا پیش اومده براتون؟چجوری دل کندین چیکار کردین؟

همانطور که کودکان اسباب بازیهایشان را برای تعمیر نزد ما می‌آورند.من هم رویاهای شکسته ام را نزد خداوند بردم..اما بجای اینکه او را تنها و راحت بگذارم.انجا ماندم و سعی کردم به روش خودم به خدا کمک کنم..بلاخره طاقتم تمام شد..رویاهایم را پس گرفتم و فریاد زدم: ( تاکی باید منتظر بمانم!؟)#خداوند گفت: فرزندم وقتی تو مرا راحت نمیگذاری، چگونه باید رویاهای شکسته تورا باز بیافرینم؟ (خدایا سپردم دست خودت و از ته قلبم بهت ایمان دارم) میدونم که حواست بهم هست و همه چیو به بهترین نحو ممکن درست میکنی 🙂♥️            الا بذکر الله تطمئن القلوب🫀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیش اومده از 12سالگی تا 20سالگی باکسی بودم اولاش همچی خوب بود تقریبا 3سال اولی 

وایسادم سربازیشو رفت.. درسشو خوند و ماشین گرفت و کارشم گیرش اومد... بعد گفت بهم نمیخوریم و رفت نامزد شد با یکی دیگ 

بلاکم کرد و شماره هاشو عوض کرد

گذشت خیلی سخت گذشت خودمو توراه دوستی تلفنی با بقیه حیف کردم  و..... 

برگشت نامزد کرده بود و بهم خورده بود و دیگ من نخاستم 

گفتم حتی لایق تنفرم نیستی ک تو ذهنم باشی و تمومش کردم و گفتم خوشبخت شی 

و خداروشکر خودم الان 4ساله نامزد کردم و زندگیم عالی شده

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2740
پیش اومده از 12سالگی تا 20سالگی باکسی بودم اولاش همچی خوب بود تقریبا 3سال اولی  وایسادم سربازی ...

خداروشکر که الان زندگیت خوبه عزیزدلم🥺♥️

من حس میکنم بعد اون نمیتونم زندگی کنم واقعا

اصلا نمیشه به بعد اون فک کنم

همانطور که کودکان اسباب بازیهایشان را برای تعمیر نزد ما می‌آورند.من هم رویاهای شکسته ام را نزد خداوند بردم..اما بجای اینکه او را تنها و راحت بگذارم.انجا ماندم و سعی کردم به روش خودم به خدا کمک کنم..بلاخره طاقتم تمام شد..رویاهایم را پس گرفتم و فریاد زدم: ( تاکی باید منتظر بمانم!؟)#خداوند گفت: فرزندم وقتی تو مرا راحت نمیگذاری، چگونه باید رویاهای شکسته تورا باز بیافرینم؟ (خدایا سپردم دست خودت و از ته قلبم بهت ایمان دارم) میدونم که حواست بهم هست و همه چیو به بهترین نحو ممکن درست میکنی 🙂♥️            الا بذکر الله تطمئن القلوب🫀
خداروشکر که الان زندگیت خوبه عزیزدلم🥺♥️ من حس میکنم بعد اون نمیتونم زندگی کنم واقعا اصلا نمیشه به ...

اره منم خیلی خودمو اذیت کردم ولی بالاخره درست شد

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد