2737
2739

من بابام خدا روشکر درآمدش خوبه . مدیر دولتیه. ولی بیشتر درآمدش خرج داداشم و زن و بچش میشه. بهترین زندگی و براشون فراهم کرده و چون داداشم کار درست حسابی نداره خرجشو بابام میده . بهترین مسافرت داخلی و خارجی بهترین لباس ها بهترین لوازم خونه بهترین دکترهای متخصص . حالا مامانم هر چند وقت یبار میاد بهم میگه بابات پول نداره بابات قرض داره بابات قسط و وام داره . این حرف و که میزنه ناخودآگاه استرس می گیرتم. شما هم تجربشو دارین؟ میگین چکار کنم؟

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
علنا خودت میگی خرج داداشه‌میکنه‌ باز میگی چیکار کنم؟🤭

منظورم اینه که وقتی میگه بابات پول نداره استرسی میشم

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر -آرام تر از آهو بی باک تر از شیرم - هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر - رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر - (مولانا)
با شما درد دل می کنه مامان منم همین طوریه

آره دردل با من زیاد میکنه ولی این حرفو که میزنه  استرسی میشم. صدای شوهرم هم دراومده

منظورت چیه استرسی میشی ؟ ازین که خرج داداشتو میده ناراحت میشی یا ازین که دست پدرت خالیه؟

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
بایدم نداشته باشه با این خرجایی که برا زندگی داداشت میکنه. حتما برا داداشت کار جور کنید اینطوری که ن ...

تو هر کاری میره زمین می خوره

2706