2737
2734
عنوان

مامانم بهم گفت بدجنس

713 بازدید | 20 پست

من یه دختردارم ک خدابداز ۱۰سال بهم داده

توشهرغریبم چندماه یبارمیرم شهرستان ۴بارسقط داشتم ک پسربودن وخوب پسرم دوسداشتم ولی الان دخترمو با صدتا پسرعوض نمیکنم

خواهرم یه پسر داره ک ازدخترمن کوچیکتره مامانم به دخترمن تشرمیره ولی اونو حلوا حلوا میکنه وهی میگه از دختر تو خوشگل تره.... اون یکی خواهرمم یه پسر۱۴ساله داره که قبلا از صمیم قلبم دوسشداشتم ولی بااین رفتاراش از چشمم افتاد اونم همش سمت پسرخواهرمه ب دخترمن میگه افغانی زشت...

راستش من یه شب همه بودن هی توهین کرد منم قهر کروم رفتم تواتاق بد مامانم میگه توادم بدجنسی هستی وحسود عین بچه هایی!

درصورتی ک اگه برعکس بود ک واویلا

دیگه دوسندارم برم شهرستان فقط چون مامانم تنهاس دلم میسوزه خودمم شهرغریبم کسی رو اینجانداریم

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این شده نقطه ضعف من وقتی میرم شهرستان اون میشه عزیزه 

یبار پشت تلفن چن روز پیش گفت نمیدونم چرا دلم برا دخترت خیلی تنگ شده گفتم تو خوشت از ریخت این نمیاد چطور دلت تنگ شده خلاصه از اون موقع دیگه چیزی نمیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نرو خودت ودخترتو بی ارزش نکن بزار برات ارزش قایل بشن در کل وابستگی به خانواده ای ک اینقدر مسخره میکن ...

مامانم مریضه میترسم اتفاقی بیوفته براش و من خودموتااخرعمر سرزنش کنم

۳سال پیش یکی از اعضای خانوادمو از دست دادم و من همش خودمو سرزنش میکنم چرا زودتر نرفتم ببینمش😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد ده سال بعد از ۴ تا سقط  اگه کسی ب بچه ام بگه بالا چشمت ابرو  جررررش میدم تمام توا ...

من ۲ تا سقط داشتم 

هزار تا قرص و سرم امپول باید بزنم برا بعدیم

انقد عزیز هست ک از خودم دارم میگذرم براش 

بعد تصور این که بدنیا بیاد یکی بخواد یه حرف بهش بزنه دیوونه میشم

چطور وایمیسی به دخترت اینجوری بگن ؟؟

...

لطفا برام دعا کنید این بار بچه ام صحیح و سالم باشه و بیاد بغلم💕

...

خب عزیزم تونبایدبه خواهرزاده ت حساس بشی کارت واحساست اشنباه هست ولی مادرت خودش خیلی بدجنسه نوه ام هرجقدرم باب میل ادم نباشه ایتقدرعزیزه چطوردلش اونده متاسفم براش

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
من ۲ تا سقط داشتم  هزار تا قرص و سرم امپول باید بزنم برا بعدیم انقد عزیز هست ک از خودم دارم م ...

من انقدر قرصوامپول استفاده کردم کبدم داغونه تیروئید گرفتم هزاران مریضیه دیگه

انشاالله که سالم میاد بغلت سومی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اووووو 

من ی برادر دارم با ی خانم بیوه ازدواج کرده ک ی دختر دو س ساله داره 

خواهر من تازه حامله شده میاد خونه ما زهرمارش میکنه همش میگه دختر اون خوشگله همش براش خوراکی میخره و بهش پول میده 

همه مارو میفروشه ب اون 

باور کن بچه ابجیم دنیا بیاد اصلا دوسشم نخواهد داست 

من انقدر قرصوامپول استفاده کردم کبدم داغونه تیروئید گرفتم هزاران مریضیه دیگه انشاالله که سالم میاد ...

ان شاالله مرسی از دعات

منم عزیزم 

هم هپارین هم ivig دارم هم قرص 

مایی ک اینقد سختی میکشیم برا بچمون کسی حق نداره بهش حرفی بزنه 

خودت و دختر خوشگلت با هم کیف کنید بیخیال حرف بقیه 

...
2706