2733
2739
عنوان

یه خاطره از شب عقدم بگم

573 بازدید | 20 پست

همیشه تو ذهنم دوست داشتم اون شب شوهرم موهامو باز کنه کمکم کنه آرایشمو پاک کنم و لباسمو عوض کنممم

و خیلیم رمانتیک بود اون صحنه های توی ذهنم

ولی مردا هیچ وقت اون ضرافت رو توی کارشون ندارن یعنی یه جوری این پد آرایش پاک کنو میکشید رو صورتم انگار میخواست پوستشو بکنه بعد میسلار واترم رفت تو چشم سوختااااا

گیر سیاهارو میخواست از توی موهام در بیاره دو سه تا تار موهم همراهشون میکشید

هییی خدا خیلی خوب بود اون شب ولی هنوز جا خرجای جشنش درد میکنه

بعد پنج سال با یه عالمع مخالفت بهم رسیدیممم

عید امسال

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزممممم

خیلی مبارکه

برای منم دعا کن ک برسیم بهم دیگ❤️🙏🥺

امضام

با قلب های پاکتون یه صلوات مهمونم کنید تا علیرضام برگرده و ازدواج کنیم و خوشبخت باشیم🙏❤️اگه فرستادی بگو تا منم برات بفرستم🫂

😂😂😂😂😂😂😂

عشقتون پاااایداار

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
2738

😂😂😂برا من خسته او کوفته نشسته بود گیره هارو در میاورد یه غلط کردم زن گرفتم خاصی تو چشاش بود 

برا سلامتی امام زمان یه صلوات میفرستی؟جان عمت لایک نکن😐اسم کاربریم ربطی به فامیلیم نداره واقعا نمیدونم هدفم از انتخاب این اسم چی بود

همونم خوب بوده والا. واسه بقیه که پول میشمارن فقط. چهار تا فحشم نثار مهمونا میکنن😂😂😂

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

یادش بخیر شب جشن بله برونم اخر شب موند خونمون موهامو باز کرد تو اتاق بودیم 

وسط موهام پروتز گذاشته بود آرایشگره

یهو افتاد تو بغلش😂😂

خیلی ترسید گف وای نازنین موهاتو کندم😂😂😂

خیلی خندیدم اون شب

میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستین🌱🥲
2706