2733
2739
عنوان

باردارا بیاین مامانا شما هم لطفا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 24 پست
من فقط می‌خوردم تا خوب بشم اصلا به اضافه وزن فشار هیچی فکر نمی‌کردم فقط میخواستم این ضعف مدام منو ول ...

اخه سر دخترم وزنم بالا می رفت البته به خاطر تیرویید بود الان دیگه می ترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چهار مغز خیلی کالری بالایی داره و حجم کمی داره خیلی چاق کنندس برای ایشون مناسب نیس، کسی که نمیتون ...

والا من سر دوقلوهام باردار بودم 

دکترم میگفت همیشه چهار مغز بو نداده و بدون نمک کنارم باشه گاهی یه دونه بردارم بخورم واقعنم عالی بودم

تا روز اخر که برم بیمارستان راه میرفتم کارامو میکردم حتی شام و ناهار درست میکردم زیادی وزن اضافه نکرده بودم

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 
2731
اخه سر دخترم وزنم بالا می رفت البته به خاطر تیرویید بود الان دیگه می ترسم

ان شاءالله بهتر میشی . چه میشه کرد . نخوری داغونی . 

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد ...‌‌...

این ضعف و گرسنگی فکر کنم بخاطر نوسانات هورمونیه وگرنه اون وروجک هنوز اونقدرا بزرگ نیست که برا سیر شدنش مجبور باشی اینقد بخوری من خودم همین مدلی بودم نتیجه ش شد اضافه وزن بالا بعد از زایمان بسختی وزن کم کردم

برو پیس متخصص تغذیه بهتر میتونه کمکت کنه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
این ضعف و گرسنگی فکر کنم بخاطر نوسانات هورمونیه وگرنه اون وروجک هنوز اونقدرا بزرگ نیست که برا سیر شد ...

از نظر منطقی حرفاتون کاملا درسته . اما بعضی بارداری ها اینطوری میشه هورمون دایم الگشنه توی مادر فعال میشه 

از نظر منطقی حرفاتون کاملا درسته . اما بعضی بارداری ها اینطوری میشه هورمون دایم الگشنه توی مادر فعال ...

منم میگم که نوسانات هورمونی

خودمم همین بودم مدام در حال خوردن

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
بله  انگاری ،آقایون از ابتدا خوش اشتها هستن .

وای عزیزم منم دقیقا مثل توعم همع چی میخورم انگار معدمو سوراخ کردن فقط از گوشت و مرغ پخته بدم میاد کبابی شو دوست دارم

میش یکم از علائمت بگی

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
وای عزیزم منم دقیقا مثل توعم همع چی میخورم انگار معدمو سوراخ کردن فقط از گوشت و مرغ پخته بدم میاد کب ...

سلام 

من هم تقریبا همه چیز میخورم فقط  یه سه هفته ای ۱۶

۱۷

۱۸

حس میکردم گوشت قرمز بو میده  اونم توی خورشت نمی‌خوردم اما کبابی رو‌ مشکلی نداشتم  الان بهتر شدم .

غذاهای کبابی رو هم بیشتر دوست دارم . 

هربار هم میرم بهداشت چک ماهیانه میگه خانم وزنت داره می‌ره بالا گفتم بهش میگم نره اما قولی نمی‌دم. الان مثل ابتدای بارداری زیاد نمی‌خورم اما وزن اضافه میکنم . برنج و ماکارونی رو سعی کردم کم کنم . ان شاءالله موفق باشم . ولی شکر خدا فشارم و قندم نرماله . شما هم حواست به این دوتا باشه نمک هم کمتر بخور . 

ان شاءالله بسلامتی بغلش کنی نی نی رو ......