2737
2739
عنوان

مایع لباسشویی استفاده می‌کنید؟

1543 بازدید | 31 پست

دوستان من قبلا از پودر لباسشویی برای شستن لباس ها به صورت دستی استفاده می‌کردم ولی این بار مایع لباسشویی خریدم ولی انگار وقتی میریزم روی لباس کف نمیکنه و خیلی زیاد مصرف میشه. شما از مایع لباسشویی استفاده میکنید؟ مایع بهتره یا پودر؟ قیمت مایع چند برابر پودر بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره قطعا از پودر خیییلی بهتره. پودر پدر لباسو درمیاره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2742

پود چون به مرور تو لوله های لباسشویی جمع میشه من مایع استفاده میکنم خیلی هم به صرفه هست

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2738

صد در صد مایع، پودر اصلا برای ماشین لباسشویی خوب نیست

بستگی به حجم لباس و کثیفی لباس داره یه پیمانه برای لباسایی که خیلی کثیف نیستن کافیه معمولا

اگر شما دنبال یه معلم زبان حرفه ای هستی و دوست داری پیشرفت کنی خوشحال میشم بهم پیام بدی.
2706