2737
2734
عنوان

چه حسی بهتون دست میده چپ و راست بهت بگن زشت

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 45 پست

عزیز دلم گوربابای هرکی که میگه ، منم وقتی ۱۵ سالم بود همه پسرا فامیل میگفتن کی اینو میگیره این زشته فلانه  بزرگ ک شدم همشون اومدن خاستکاری گفتم گمشید فقط نمیگم عمل کن ها نه ولی ب خودت برس  سعی کن ابروت کم پشته  پرپشت کن پوستتو صافکن  از لحاظ لباس بخودتوبرس باور کن توزیبایی اونای مشت نفهمنن بعدشم تواین دوره زمونه  فقط باید عملی وپرتوزی باشی بت بگن زیبا.  ارتباطتو قطع کن یا جوابشونا بده گریه نکن چشا خوشگلتو زشت نکن

اگر باحرفم مخالفی واستارتر نیستی ریپ نزن منم حوصله کل کل ندارم فمیدی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور اجازه میدین بهتون توهین بشه و در موردتون اظهار نظر بشه هرچی گفتن چهارتا بزارین روش بچسبونین به خودشون 

غلط کردن دهن گشاد انشالله ک خودشون از میمون زشت تر بشن 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2731

عزیزم از قانون جذب از شکرگزاری استفاده کن،هرروز صبح جلو آینه ازخودت تعریف کن،تو‌که کوه انرژی منفی اینجوری که نمیشه،خدارو باید شکرکنی بخاطره همون چشم سالم بخاطره دست سالم که الان باگوشیت کارمیکنی،باچشمت که کلی قشنگی میبینی اگه بدونی چقدر نعمت داری که خیلیا ندارن اینقد ناشکر نبودی مردم بگن مردم هم با همون شکرگزاری درست میشه وقتی خودت خودتو قبول داشته باشی.

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

هیشکی زشت نیست ارایشای مختلف رو امتحان کن و اگ لازمه عملی ژلی چیزی بزن و لباسای خشگل

بعدم طرز فکرت غلطه چون ب خشگلا خیانت میشه مث انجلینا جولی اونام درگیر عشق ی طرفه میشن 

بعدم مهم نیست واقعن اگ از لحاظ روحی پیشرفت کنی عاشق خودت ب تنهایی میشی مگ رابطه عاطفی چی هست حالا 

بی خیااااال کوتاه بیا

اگه خوشگل باشی هم هر دقیقه بهت نمیگن مگر اینکه بخوان سوارت بشن و ازت استفاده کنن(یا خودمونی‌ بگم بخوان خرت کنن)

این چیزی که شما میگی یعنی وضع روحیت خیلی خرابه و اعتماد به نفست داغون، نیازمند به روانشناسی، اصلا حرف دیگران برات مهم نباشه، میدونم که اینو هزار بار شنیدی ولی واقعا درسته، همه ی دخترا زیبان😍 یا کلا بگم همه ی موجودات و مخلوقات❤️

2738

عقده و کمبود دارن

من زشت نیستم ولی همیشه همه به همه چیز من حسادت میکنن میخاد ی عیبی توش پیدا کنن و تو سرم بزنن ولی نا امید نشو هیچکس زشت نیس همه با صدتا عمل و فیلت.ر و افکت و آرایش زیبا میشن قطعا توعم زیبا هستی!

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با او چه کرده است .......

به نظرم الن مشکل قیافت نیست...مشکل رفتارته...........ببین چجوری رفتار کردی به خودشون اجازه دادن بهت بگن زشت....................همکار من به قدری زشته که نگو ولی همه شیفته رفتارشن

سلام..وقت شما بخیر.. وقتی نوجوون‌ بودم صورتم پر جوش بود ، افراد خیلی کمی مورد تمسخر قرار میدادن یا بد نگاه میکردن،ولی رفتم پیش متخصص پوست و خداروشکر تمام شد .. شما اول نظر دیگران برات مهم نباشه در مرحله بعد نقص خودتون رو تا حد امکان بهبود بدید) در ضمن این که میگید کافر شدید، مگه خدا تعین کردی که چهره فلان فرد چجوری باشه؟ ژنتیک تا هفت پشت فرد روی قد و چهره و اندام تاثیر مستقیم دارن))

تو در جواب هرکی ک جرعت میکنه بهت نظر بده بگو هرکی یه نظری داره شاید توام از نظر من خیلی زشتی عزیزم

اصلا ناراحت نباش و خودتو ضعیف نشون نده ک اجازه بدن درموردت حرف بزنن 

پررو باش بابا

خدا بچه پررو هارو دوس داره ( منظورم از پررو کسیه ک بتونه از خودش دفاع کنه )

تو خودتو دوس داشته باش و همینکه ایمان داری ایرادی نداری ینی واقعا ایرادی تو وجود تو نیس

فقط ادمای زشت بقیه رو زشت میبینن چون چشماشون زیبا نیس خدا نگذره از ادمای حسودی که دل همنوعشونو میشکونن

بخدا بعضی وقتا از سر حسادته ک این حرفا رو میزنن و عمدا میخوان حرصتو دربیارن ولی تو قوی باش و خودتو نباز 

آلوده ام به درد،درانتظارمرگ،اینگونه دلخراش،بعد از تو زنده ام🖤

فقط بهت یه چیزی میگم الان همه اونایی که هم تو سطح جهانی معروف بودن هم خوشگل هم خوش هیکل زندگی عاطفی قشنگی داشتن؟؟؟؟؟

انا د ارماس رو تقریبا همه میشناسن و اغلب میگن خوشکله همین خانم یه بار طلاق گرفته چن تا دوس پسر عوض کرده یه بار نامزد کرده بهم خورده..

بردپیت و انجلینا جولی جدا شدن ... امبر هرد و جانی دپ جدا شدن ...جنیفر لوپز چند بار ازدواج کرد ..پیکه به شکیرا خیانت کرد .. دلت میخواست یه مرد تو رو برای ظاهرت بخواد؟؟ اینکه بعدش قیافه یکی دیگه رو میبینه  خوشش میاد میره دنبال بعدی 

2706