2737
2739

شاید عجیب باشه ولی واقعیه.  الان یک ماهه پتوهامونو جمع کردم.  شبی نیست که درست خوابیده باشم هر شب توهم تردد سوسک میزنم یا خواب جن میبینم.  اصلا خواب ندارم.  چشام میسوزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ لذتی بالاتر از کولر و پتو نیست 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2738
ینی بدون پتو میخوابیییییی😐من تو هوای ۴۵ درجه هم بدون پتو نمیخوابم یک عدد پتوزیستم

لابد کولرم روشن.  من امسال میخوام صرفه جو باشم.  واقعا بدون کولر هم هوا خوبه ولی پتو نهههه

من که نه تو بیداری ارامش دارم نه تو خواب معلوم نیست صاحب کدوم‌گناه بزرگی هستیم که هرشب کابوس می بینم یا تو بیداری هم یه روز خوش نداریم جهنمی که می گن همین جاست حداقلش برای من

💞💔یا ابا صالح المهدی ارشدنا الی طریق رحمکم الله ، برای آمدنت نذر می کنم زین پس ، مقیم گودی آن قتلگاه خواهم شد ، وعجل اللهم فی فرج مولانا صاحب الزمان
2706