2737
2739

اسی جون هیچ کس جای تونیست بخداشوهرم معتاده خیانت کرده همه کاری میکنه ولی من پای بچه هام میسوزم خوبی هاییم داره عیدک میشه چیزی براخودش نمیخره فقط منوبچه هام موندبراخودش میخره نموندنه توهم اصلاندیدم بزنه باهاش خوب خوب باشم هرچی بگم میگه چشم اسی زودتصمیم طلاق نگیربخدابچت گناه داره چ گناهی کرده فردابالاسرش نباشی یکی دادبزنه سرش دلش بشکنه این دنیاشایدجواب دلشوندی اون دنیاحتمامیدی چ گناهی کردن بچه هاانتخابمون این مردبوده وبایدپاش بسازیموبسوزیم ببخش طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شب بخیر؟نظر خواستید بابت طلاق وپشیمانی خواهر من اصلا طلاق خوب نیس خودم ۴سال با ۳تابچه جداشدم به اندازه صدسال شکستم نمیدانی چه دردی تودلم دارم توافقی جداشدم گرم بودم برا طلاق الان حیف صدحیف ندونستم چکار کردم الانم ۱سال ازدواج کردم دلم خونه با بچهام ونامادری چع زن چع مرد ناپدری یا نامادری بچه داری نکن

اسی جون هیچ کس جای تونیست بخداشوهرم معتاده خیانت کرده همه کاری میکنه ولی من پای بچه هام میسوزم خوبی ...

خب بچموکه خودم میخام بزرگ کنم اینجوریم همش دعواداریم بحث حالم خوب نیس

2731

بمون بجنگ فردابایکی دیگه ازدواج کنی حسرت اولی رومیخوری میگی کاش بااون میموندم خوددانی عزیزم کسی جای توزندگی نمیکنه ولی زندگی برای جنگیدنه بشین درستش کن خدایه روزی جواب صبرتومیده من دیدم توزندگیم خوب جواب صبرموداد

خودت ودخترت جدازندگی میکنید؟دخترت بهونه باباشونمیکنهدیامثلاباباش نمیاددیدنش؟

باباش کارتون خوابه و کلا بچه یادش نمیوفته من و دخترم اومدیم خونه پدریم زندگی میکنیم . مهر ماه تموم شد طلاقم . دخترم از اون بدش میاد دوبار رفت پیشش انقدر اذیت شده ک بدترین خاطره ی زندگیشه اصلا دوسش نداره 

منم هرروزمیخواددعواکنه محل نمیدم میرم تواشپزخونه یاتواتاق خواب خودموسرگرم میکنم بحثی نمیکنم خودش ساکت میشه میره بیرون

یه مدت از هم دور باشید

ولی حرف طلاق وسط نباشه

برو ببین چقدر سخته

بخدا طلاق خوب نیست

۸ماهه پسرمو ندیدم،انقدر حالم بده که با هیچی حالم خوب نمیشه، تو جهنمم😭😭😭😭

توروخدا طلاق نگیرید

توروخدا انقدر حساس نباشید

متاسفانه از مردها یه چیزی تو ذهنمون ساختن که با واقعیت فرق داره،همین تفاوت باعث ناراحتی و دلسردی آدم میشه

2738
یه مدت از هم دور باشید ولی حرف طلاق وسط نباشه برو ببین چقدر سخته بخدا طلاق خوب نیست ۸ماهه پسرمو ...

اجی منم میسوزم پای بچه هام ولی طلاق نمیگیرم تصمیمموگرفتم بچه هام کنارباباشون خیلی خوشن الان بگی مامتنومیخوایدیابابامیگن باباچون خیلی حالشونوخوب میکنه بااینکه معتاده اول بچه هابعدموادش پس چراالکی طلاق بگیرم 

اجی منم میسوزم پای بچه هام ولی طلاق نمیگیرم تصمیمموگرفتم بچه هام کنارباباشون خیلی خوشن الان بگی مامت ...

کار خوبی میکنی فداتشم

من اشتباه کردم،از سر سادگی و بچه بودنم اشتباه کردم

زندگیمم روز به روز داره سخت تر میشه

کاش تو همون جهنمی که شوهرم برام ساخته بود میموندم،حداقل پسرم کنارم بود😭😭😭😭

کار خوبی میکنی فداتشم من اشتباه کردم،از سر سادگی و بچه بودنم اشتباه کردم زندگیمم روز به روز داره س ...

اره چون میدونم طلاق بگیرم ازبچه هام دورم بعدش من ادمیم زوددل ب اینواون میدم پاکیمومدیون شوهرمم حالایاازروی ترس یادوسداشتن ب نامحرمی نگاه نمیکنم اگه شوهرم نبودخدامیدونست من کجای این دنیابودم

2706