2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه طلاقم و حتی مادرمو به چشم ندیدم.نکنین اینکارو با بچه هاتون...خیلی سخته

من میتونستم یکی دیگه باشم ولی این شدم

حداقل تا لحظه اخر صبر کنین

همانطور که کودکان اسباب بازیهایشان را برای تعمیر نزد ما می‌آورند.من هم رویاهای شکسته ام را نزد خداوند بردم..اما بجای اینکه او را تنها و راحت بگذارم.انجا ماندم و سعی کردم به روش خودم به خدا کمک کنم..بلاخره طاقتم تمام شد..رویاهایم را پس گرفتم و فریاد زدم: ( تاکی باید منتظر بمانم!؟)#خداوند گفت: فرزندم وقتی تو مرا راحت نمیگذاری، چگونه باید رویاهای شکسته تورا باز بیافرینم؟ (خدایا سپردم دست خودت و از ته قلبم بهت ایمان دارم) میدونم که حواست بهم هست و همه چیو به بهترین نحو ممکن درست میکنی 🙂♥️            الا بذکر الله تطمئن القلوب🫀
2728
منم خیلی دوسدارم طلاق بگیرم ولی بچه هاروبهم نمیده وبخاطرشون موندم وتحمل میکنم

واقعا میخوای چیکار بچه هارووو حالا من نیمخوام بچه رو میگم خودت نگهدار نمیخواد منم باید بدبختی بچه اینو بکشم تا لخر عمرم

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
واقعا میخوای چیکار بچه هارووو حالا من نیمخوام بچه رو میگم خودت نگهدار نمیخواد منم باید بدبختی بچه ای ...

اخی ایطورنگوگناه دارن یکی بهشون ترحم کنه یکی دادی بزنه سرشون یکی بگه بی مادربهشون خردمیشن له میشن 

من بچه طلاقم و حتی مادرمو به چشم ندیدم.نکنین اینکارو با بچه هاتون...خیلی سخته من میتونستم یکی دیگه ...

پدرمادرت چراجداشدن؟وقتی پدربچه شیشه مصرف کنه وتوهم بزنه خونه نیادوجونشون درخطرباشه چی؟بازم میگی طلاق نگیرن

واقعا میخوای چیکار بچه هارووو حالا من نیمخوام بچه رو میگم خودت نگهدار نمیخواد منم باید بدبختی بچه ای ...

نگو توروخدا!!! پدرومادر هردو به یک اندازه مسول بچه ی بیگناهی هستن که میارن توی این دنیا.

درحال طلاقم ویه دختر دارم از کل حق وحقوقم گذشتم دخترمو بهم بده.

من و داداشم دوازده ساله و هفت ساله بودیم که پدر مادرمون از هم جدا شدن 

البته قبلش سه سال بود که متارکه کرده بودن 

برای ما که بشدت سخت و عذاب آور بود 

ولی مادرم خودشو راحت کرد گفت حضانتتونه با پدرتونه مهرشو گرفت و رفت دنبال زندگیش 

2706