2737
2739
عنوان

براتون آیت الکرسی میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 211 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۰ تا صلوات میفرستم

برای منم دعا کنید😢😢

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی:)🦋 مرسی مهربون       موش کوشولوی من 1402/8/8 بدنیا اومد سالم و سلامت🤠❤ اَللهُّمَ صَلِّ اَلا محَمد وآلِ محَمد وعجل فَرَجَهُم  خدایا شکرت خدایا شکرت●
2728
انشا الله ب حق اقا امام حسین هر چ زودتر حالش خوب ش🌼✨از صفحه شات گرفتم سر نماز یادم بمونن💚

دردت ب جونم 🥺🥺🥺🥺 عشقم فقط ۲۵ سالشه ...... لطفا دعاش کن .. خدا ۱۰۰ برابرشو برات جبران کنه بحق خانم فاطمه زهرا س 

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد
عزیزم ۱۵ صلوات فرستادم دخترم ۷ سالشه دید من می‌فرستم اونم ۱۵ تا فرستادم این روزا خیلی دلم گرفته دختر ...

ممنون عزیزدلم حضرت زهرا نگهدار دخترت باشه ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ از ته دلم از خدا میخوام با ی شادی جانانه از ته دل شاد بشی 

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد
۳۰ تا صلوات میفرستم برای منم دعا کنید😢😢

ممنون عزیزم حاجت رواشی گلم

2738
2706