2726
عنوان

براتون آیت الکرسی میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 211 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۳۰ تا صلوات میفرستم

برای منم دعا کنید😢😢

میشه یه صلوات واسه سالم بودن دخملمون بفرستید؟🥺💙🦋موش کوشولوی من 1402/8/8 بدنیا اومد سالم و سلامت🤠❤ اَللهُّمَ صَلِّ اَلا محَمد وآلِ محَمد وعجل فَرَجَهُم  خدایا شکرت خدایا شکرت●      ما در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳ به یه خونه ی بهتر و بزرگتر توی ولیعصر اسباب کشی میکنیم خدایا شکرت شکرت..❤ میشه واسه خرید خونمون دعا کنید:) مرسی ازتون
2728
انشا الله ب حق اقا امام حسین هر چ زودتر حالش خوب ش🌼✨از صفحه شات گرفتم سر نماز یادم بمونن💚

دردت ب جونم 🥺🥺🥺🥺 عشقم فقط ۲۵ سالشه ...... لطفا دعاش کن .. خدا ۱۰۰ برابرشو برات جبران کنه بحق خانم فاطمه زهرا س 

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد
عزیزم ۱۵ صلوات فرستادم دخترم ۷ سالشه دید من می‌فرستم اونم ۱۵ تا فرستادم این روزا خیلی دلم گرفته دختر ...

ممنون عزیزدلم حضرت زهرا نگهدار دخترت باشه ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ از ته دلم از خدا میخوام با ی شادی جانانه از ته دل شاد بشی 

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد
۳۰ تا صلوات میفرستم برای منم دعا کنید😢😢

ممنون عزیزم حاجت رواشی گلم

2706