2737
2739
عنوان

سولماز واحسان. زوج ماه عسل یادتونه؟ جداشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 2863 بازدید | 103 پست
چه سخت میفهممت  گاهی درجه ۱ های آدمم  نمیدونن  تو زندگی آدم چی میگذره

دقیقا

من وقتی گوشیم زنگ میخوره اول اشکام پاک میکنم بعد جواب خانوادم میدم صدام گرفتس میگم خواب بودم😔چقدر تلخه چقدر دردناکه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی ندارم ازش خواهرمه قطع رابطه نمیتونم بکنم هر سه چهار ماه یبار میبینمش  شاید حسادت نکرده ش ...

نه قطع رابطه چرا.باقصدو نیت و عمدا که کاری نکرده.بسپار به خدا ایشالله که درست میشه.ماهم واست دعا میکنیم

2728
خب برو نظرتو بگیر  صدقه بده  تا باطل بشه تخم مرغ شکستن زاغ سوختن و اسپند هم خوبه

کسیو ندارم از این کارا کنه واسم کاش کسی بود این سنگینی از زندگیم پاک میکرد😔 شوهرم پریروز بهم گفت چیشد اینجوری شدی تو چیزیت نبود مگه میشه یه ادم یه شبه اینجوری بشه مگر اینکه جنی شده باشی😔

عزیزم 😞انشالله مشکلت زودی حل شه سوره محمد زیاد  بخون

فدات عزیزم 

روز و شبم شده دعا شمام دعام کنید شاید خدا صدای شما ها رو شنید بخاطر بچم حالمو خوب کرد اینجوری پیش برم باید زندگیم ببوسم بذارم کنار😔

زنده باشی عزیزم توکلم بخداست به جایی رسیدم که میگم خدایا تورو خداااا به دادم برس😔😭

خودت به خودت انرژی  مثبت  بده 

همه چرو بنویس تخلیه شی

انشاالله حالت زودتر خوب  شه 

⚘خدایا شکرت❣
2738
از کجا بگیرم؟ همین که کتابفروشیا دارن؟

اصلشو بگیر

رو پوست اهوعه فک کنم

حقیقتا خودم نگرفتم نمیدونم از کجا بگیری ولی اگه مشهدو قم باشه راحت تر پیدا میشه

🇵🇸🇮🇷...👀 توجه کاربران عزیز:غلط املایی داشتم بگید بهم✍️💓
خودت به خودت انرژی  مثبت  بده  همه چرو بنویس تخلیه شی انشاالله حالت زودتر خوب  ...

من مداااام دارم اتفاقات بد رو مرور میکنم اصلا حالم خوب نیست دیگه به ادامه زندگی فکر نمیکنم فقط از مرگ میترسم وگرنه قرص میخوردم میخوابیدم لااقل از اینهمه فکر و غصه راحت میشدم😔

پس سولماز چی شد؟ کاش از خودش خبر بده 😪درامدش از کجاس؟

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2706