2737
2739
بچه ها بیاید اخرم تا براتون ایت الکرسی بخونم 🌱

اخرت کجاس دقیقا🤣🤣🤣🤣🤣

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭
اینقدر بدم میاد بعضیا میان تاپیک و میگن بسه خب عزیزان مگه خودآزاری دارین؟ وارد تاپیکی که دوست نداری ...

باور کن تاپیکای بروز رو رفته بودم

تو تاپیکای تازه یکی رو رفته بودم دوتای دیگه از گلزار بود:/

جایی واسه رفتن نداشتم انتخاب دیگه ای نداشتم 😂😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت نسوزه عزیزم از خداش بوده بخدا همچین چیز عجیبی ام نیست  باور کن خیلی کم سن تر ازش حاضر بود ...

واویلا همه چی پول نیست که ، تناسب هم مهمه ، من عکسشون رو دیدم این حس بهم القا شد که سیندرلا در چنگاه دیو افتاده🤣😅

2731
یکی مثل این استخون یکی هم مثل من که دارم با دوتا بچه طلاق میگیرم خدایا شکرت

چرا؟

دوستای گلم لطفابرای شادی برادرم امیرحسین ی فاتحه میخونین 🙏آغازقصه او۱۳۷۸/۱۱/۲۴آغازغصه ما۱۴۰۲/۰۵/۱۷🖤🖤🖤😭😭😭
واویلا همه چی پول نیست که ، تناسب هم مهمه ، من عکسشون رو دیدم این حس باهام القا شد که سیندرلا در چنگ ...

مهم دختره خودشه ک الان رو عرشه

قبول کنید اگ خودمون هم بودیم قبول میکردیم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهم دختره خودشه ک الان رو عرشه قبول کنید اگ خودمون هم بودیم قبول میکردیم

به شخصه من نه:/

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
2738
😂😂 منکه مردم از بس عکسشو همه جا دیدم بکشید بیرون از این 😂😐💔

از کجا میگن گلزار زن گرفته ؟شاید شایعه است 

Enfj 💗/ حق میگم و حقگو ها رو شناسایی میکنم✌️ #حمایت_از_حقگویان /این کاربر از مشکل وسواس فکری و اضطراب اجتماعی رنج میبره ، ممنون که مراعات میکنید 🙏♥️اگه میخوای بحثی که کم آوردی رو با "روانی" خطاب کردنم بخاطر امضام تموم کنی بدون که خیلی بزدل و ترسویی 😂😂😂
دلت نسوزه عزیزم از خداش بوده بخدا همچین چیز عجیبی ام نیست  باور کن خیلی کم سن تر ازش حاضر بود ...

میگم واقعا چه خررررررر شانسی بوده دختره .می‌دونی رفته رو چندین میلیارد ثروت 

بوی نم بارون 😍🌧️☔

اه حالاگلزارچی هس بااون طرزحرف زدن مسخرش صدکیلوارایش داره اوق

2706