2752
2734
عنوان

میشه ممکن کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 26 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خیلی پری نامنظمی دارم همیشه عقب مینداختم اما بعد از زایمانم منظم تر شد و توی این ٥ ماه اخیر ٢٨ روزه شد در کمال تعجبم
اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...
منم چند ماه پیش دچار این قضیه شدم.بیبی چکم اول منفی شد بعد 2هفته مثبت.تازه بچم 8ماهش بود فقط.البتهالان راضیم
خدایا بابت همه ی داده ها و نداده هات ممنونم.من به مهربانی تو ایمان دارم.....فقط تنهام نذار....عاشقتم :-*
2731
اولاش خیلی داغون شدم از نظر روحی.5کیلو کم کردم.همش حرص میخوردم میخواستم سقطش کنم از خدا ترسیدم.اما الان خوشحالم که بچم یه رفیق خواهد داشت.سخت که خیای هست.اما به هر حال من باید یه بچه ی دیگه میاوردم پس چه بهتر که زودتر شد.
خدایا بابت همه ی داده ها و نداده هات ممنونم.من به مهربانی تو ایمان دارم.....فقط تنهام نذار....عاشقتم :-*