2733
2739
عنوان

ساعت ۱۱صبح سزارین شدم ولی هنوز نداشتن چیزی بخورم خیلی گشنمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1508 بازدید | 91 پست
عزیزم بیهوشی بودی یا بی‌حسی  شکمت و فشار دادن درد داشت زیاد ؟

واااای برا طبیعیم فشارمیدن خیلی درد داره

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم مبارکه😍قدم نورسیده مبارک زایمانت راحت بود درد نداری؟

مرسی عزیزم

از صبح درد شدید شکم داشتم یعنی وحشتناک الان بهترم ولی گشنمه شدید

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
2728
شکمتو فشار دادن ؟؟؟ راه رفتی ؟؟؟

راه ک نرفتم ولی شکمو همون ظهر فشار دادن 

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
زایمان طبیعی خوبیش اینه زایمان کردی راحت پامیشی کارهاتومیکنی 

دقیقا هردوتاهم درد داره 

2738
وای منم زایمان کردم ساعت ۱۲ گذاشتن آب بخورم و اندکی غذا  من شب قبل زایمان شام یه دولقمه خورده ...

ارع دقیقا الان دارم از گشنگی ضعف میکنم ولی باید تحمل کنم

درد داشت ؟؟؟؟؟

خیلی شدید 

شرایط جسمانی و احوالات بعد از عمل آدما باهم فرق داره

اصصصلللللا نمی‌دونستم .اسی که میگه گشنمه باید یه چیزی بخوره جون بگیره .کمپوت آناناس هم بخور اسی واسه زخم خوبه

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...
2706