2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی ذوق نیست ولی منگله😂 اخه اولش فکرکرد واسه مسخره بازی دادم فقط درحد دوجمله واکنش نشون داد بعد گیر ...

وای خدا نکشتت چقدر خندیدم 

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
🌹🌹🌹 آقا منو انداختی تو فکر باید تمرین کنم😅

😂😂😂

موفق باشی

ولی بنظرم رقص عادی یاد بگیری خیلی جذاب تر و زنونه تره

مثلا نامزد من خوشش نمیاد ازاین رقصا منم ازلجش فقط رو همین رقصا تمرین میکنم😂😂😂😂

سرهمین سعی.کن رقص ایرانی باعشوه یادبگیری خیلییی قشنگ تره

2731

میرقصم ولی جذاب نمیشه آدم و لاِغر و بدون هیکل و چه به رقص خودمو میگم کسی ب دل نگیره 

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
یکی ریپلی کرد گفت اه چه چندش  ولی به نظرم خیلی طبیعیه چون فانتزیشه دیگه دوست داره

اره معمولا مردا دوست دارن اشکال نداره

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)
2738
😂😂😂 موفق باشی ولی بنظرم رقص عادی یاد بگیری خیلی جذاب تر و زنونه تره مثلا نامزد من خوشش نمیاد ا ...

اونارو بلدم😜😜

اینم یاد بگیرم کامل میشم

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
میرقصم ولی جذاب نمیشه آدم و لاِغر و بدون هیکل و چه به رقص خودمو میگم کسی ب دل نگیره 

اتفاقا خیلی قشنگ میشه

خیلی از دنسرامونم اسکینی ان

ربطی به هیکل.نداره رقص با حرکات و نرمی بدن قشنگ میشه

اتفاقا خیلی قشنگ میشه خیلی از دنسرامونم اسکینی ان ربطی به هیکل.نداره رقص با حرکات و نرمی بدن قشنگ ...

اخه باسن نباشه جذاب نمیشه ک 

شایدم من بلد نیستم

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
اخه باسن نباشه جذاب نمیشه ک  شایدم من بلد نیستم

ربطی نداره 

خودتو دوس داشته باش

چ لاغر چ توپر قشنگی

چرا باید رقصو ک باعث عوض شدن روحیت میشه انجام ندی؟چون بقیه فکرمیکنن بهت نمیاد؟ 

بقیه تو افسرده شی جوابگوعن؟ چون طوری ک راجع به خودت صحبت کردی انگار ناراحتی 

اگر دوس نداری حداقل هرروز.نیم ساعت واسه خودت برقص و شاد باش تو روحیت تاثیرمیزاره و کم کم ک رقصو یاد بگیری میبینی هیکلت خیلیم جذابه تو رقص

نامزدم مربی رقصه پیش هم باشیم انقد میرقصیم صدا باندم زیااد همسایه ها کلافه میشن😂😂💃🏻

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2706