2737
2734
عنوان

تونیک تقویت کننده موی سریتا (مونیتا)

| مشاهده متن کامل بحث + 5707 بازدید | 28 پست
مزو هزینه اش خیلی زیاده نمیدونم واقعا واسم جواب میده یا نه اگه شوهرمو راضی کنم پولشو بده و جواب نگیر ...

خوب دلیل ریزشتو نفهمیدی؟؟موهات تندتند چرب نمیشه؟؟اگر میشه ک دلیلش قارچه باید دارو ضد قارچ مصرف کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مزو هزینه اش خیلی زیاده نمیدونم واقعا واسم جواب میده یا نه اگه شوهرمو راضی کنم پولشو بده و جواب نگیر ...

پیج sogand_haircare رو سر بزن برای تموم بیماریای مو درمان خانگی گذاشته

مطمئنن نتیجه میگیری

عاشق جیرجیرک مولانم🥺😂برای همین اسمم شد cry_kee🤍  کاربر تعلیقی ۹۸😕    برای سربلندیم جلوی نامزدم دعا کنین🙏🏻😔  اگه مخالف نظرمی لطفن ریپلای نکن🙏🏻(با احترام جواب نمیدم بهت)      
خوب دلیل ریزشتو نفهمیدی؟؟موهات تندتند چرب نمیشه؟؟اگر میشه ک دلیلش قارچه باید دارو ضد قارچ مصرف کنی&n ...

شامپو مخصوص میزنم واسه کنترل چربی آزمایشهام مشکلی نداشتن دکتر گفت ریزش ارثی میتونه باشه شایدم استرس

پیج sogand_haircare رو سر بزن برای تموم بیماریای مو درمان خانگی گذاشته مطمئنن نتیجه میگیری

عزیزم رفتم پیجشو دیدم اینقدر که تبلیغات الکی همه جا هست چجوری میتونم اعتماد کنم 🥺🙁

2738
عزیزم رفتم پیجشو دیدم اینقدر که تبلیغات الکی همه جا هست چجوری میتونم اعتماد کنم 🥺🙁

عزیزم مثلن درمورد خواص حنا و ماسکش گفته یا جوشونده رزماری یا گزنه یا ... اینا ک تبلیغ نیس ! نمیگه ک بیاین حناهای منو بخرین

عاشق جیرجیرک مولانم🥺😂برای همین اسمم شد cry_kee🤍  کاربر تعلیقی ۹۸😕    برای سربلندیم جلوی نامزدم دعا کنین🙏🏻😔  اگه مخالف نظرمی لطفن ریپلای نکن🙏🏻(با احترام جواب نمیدم بهت)      
ازاین پیجا توی اینستاگرام خیییلی زیاده بنظرم فقط تجارته تا درمان 😕

هیچی والا تو جیب من نمیره از تبلیغ یا الآن سه ساله فالوراشم هیچی تو جیب اون نرفته اما موهای منو نجات داده

هر جور راحتین🤍

هیچی والا تو جیب من نمیره از تبلیغ یا الآن سه ساله فالوراشم هیچی تو جیب اون نرفته اما موهای منو نجات ...

عزیزم شما چیکار کردین واسه موهاتون که درمان شد و خوب شد؟من چند ساله همه روغن ها و ماسک ها و ..امتحان کردم دارم واقعا دیوونه میشم  افسرده شدم از اینکه اصلا موهام اینقدر نازک و کم حجم شده و هر روز بدتر میشه اگه تجربه خودتونو بگین ممنون میشم 🙏

عزیزم شما چیکار کردین واسه موهاتون که درمان شد و خوب شد؟من چند ساله همه روغن ها و ماسک ها و ..امتحان ...

ریزش موی من از وقتی شروع شد ک کرونا گرفتم ، روزی ۵۰۰ تا میریخت ، هر قرصی ک بگینو خوردم همه دکترا رو رفتم اما هیچی ب هیچی ... موهام ب شدت نازک و بی جون بود حتی حنا ک میذاشتم یا روغن ک میزدم از شدت ضعیفی میریختن موها ... اوایل تخم مرغ میزدم ب کف سرم همین تخم مرغ خالی بعد جوشونده رزماری + دم اسب و جوشونده آویشن ... واقعن عالی بود ، ریزش مویی ک هیچی درمانش نمیکرد و هیچی بهش نمیساخت رو خیلیییی کمش کردم از ۵۰۰ تا رسیدم به ۷۰ تا ... چندماهی حدودن چهار پنج ماهی زمان برد البته

انقد راهای مختلفو رفتم تا بالاخره یه چیزی پیدا کردم ک بهم ساخت

موفق باشی🤍🪻🦋

ریزش موی من از وقتی شروع شد ک کرونا گرفتم ، روزی ۵۰۰ تا میریخت ، هر قرصی ک بگینو خوردم همه دکترا رو ...

ممنون از اینکه تجربیات خودتونو گفتین منکه به رزماری حسایت دارم تخم مرغم اونم رسمی  با روغن زیتون اصل میزدم قبل از حمام چند ماه ولی شوره سر و خارش گرفتم واسه همین میگفتم کلی راه ها رو امتحان کردم چند ساله نتیجه نگرفتم 

منم سروم ابرو گرفتم بخاطر کاشت ابرو اصلا انگار نه انگار حیف ۴۰۰تومن پول

وای اتفاقا من سرم ابروی سریتا و دارم معرکهههه ست 

خیلیم خوب جواب گرفتم ، قبلا خیلی ابروهام ریخته بود و هی بیشترم میریخت الان ضخیم و پر پشت شدن ، خانواده ما کلا استفاده میکنن و خیلیم راضیی م ، تعجب کردم اینو گفتین

همه تا دامنه کوه تحمل دارند :)🌾🗞️..