2733
2739

هیچی ب چشمش نمیادی بچه ۴ ساله لجبااااز دارم تاجایی ک بتونم مرتب میکنم ولی بعضی‌وقتا نمیشه بچه مریض میشه خودم مریض میشم جدا از اینا میشه یه روزایی که خونه از تمیزی برررق میزنه ولی میگرده ی جا رو پیدا میکنه مثلا میگه چقدر خونه تمیزه ممنون ولی کاش اونجا هم تمیز میکردی الانم قهرم واسه همین موضوع😞

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم. دولت صحبت آن مونس جان مارا بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
همیشه تمیزه ولی دلیلش صرفا من نیستم همسرم هم به اندازه من تو تمیزی نقش داره

ینی نشده مریص باشی یا بچه مریض باشه نتونی کار کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم. دولت صحبت آن مونس جان مارا بس

نه عزیزم الان که اثباب کشی کردم ریخته پاشه شدید 

دارمم میرم بیرون تازه حوصله تمیزی ندارم 

توقع شوهرت زیاده بگو خودت تمیز کن توام تو این خونه زندگی میکنی من تنها نیستم اسمشم زندگی مشترکه نوکر که نگرفتی 

😁 شوهر من و خانوادش تمییییززززززز همیشه همه جا برق میزنه خونشون 😑

من 🤦 یه وقتایی وسط بهم ریختگی های خونه یه برق ریزی ام میندازم بهشت هفته‌ای دوبار 😅 

برام مهم نیست بچه‌ها میریزن بهشون فرصت کشف میدم بزرگ شن خونه ام تمیز میمونه

به دنبال وارستگی 

والا منم همش دارم تمیز میکنم اما باوجود دو تا بچه و خصوصا دختر بیش‌از حد بریز و بپاشم همیشه خونه م بهم ریخته ست 

الان شوهرم گفت میشه یکم مرتب کنی 

خودشم یکم مرتب کرد 

شوهرت باید درک کنه مگه میشه همیشه تمیز و مرتب بود 

اگه خیلی ناراحته خودشم کمک کنه

ینی نشده مریص باشی یا بچه مریض باشه نتونی کار کنی

اگر همچین حالتی باشه همسرم تنهایی خونه رو مرتب میکنن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
نه عزیزم الان که اثباب کشی کردم ریخته پاشه شدید  دارمم میرم بیرون تازه حوصله تمیزی ندارم  ...

یعنی بعد اساس جمع نشده خونه؟‌چرا دست تنهایی ؟ من می‌ترسم بعد اسباب کشی نتونم همون شب جمع کنم یک هفته دیگه جابجایی داریم

به دنبال وارستگی 
2706