2737
2739
عنوان

خیانت

4761 بازدید | 251 پست

سلام، دوستان ممنون میشم خواهرانه کمکم کنید 

یه چند سالی هست ک متوجه خیانت مادرم شدم من 25 سالمه و متاهلم یه خواهر کوچیکتر دارم 14 سالشه به تازگی اونم متوجه شده خیلی نگرانشم 

تا به الان به روی مادرمون نیاوردیم ولی خواهرم همیشه چت و بیرون رفتاناشونو به چشم دیده 

تازگیا حرف از ترک تحصیل و خودکشی میزنه خیلی ناامید شده و از درسش عقب افتاده 

من به عنوان خواهر بزرگتر میخوام مراقبش باشم ولی حس میکنم نمیتونم چون این موضوع برا خودم و زندگی خودمم خیلی مشکل ایجاد کرده 

هر دفعه خواستم به روی مامانم بیارم عصبی شده و تند برخورد کرده 

به بابامم اصلا اصلا نمیتونم بگم 

یه راهی جلوی پام بذارید بجز مشاور رفتن و اینا 

واقعا درمونده شدم 

حس میکنم نمیتونم دیگه این زندگیو ادامه بدم خیلی خیلی حس بدیه ببینی مادرت ک همیشه فکر میکردی بهترینه در حال خیانته خیلی داغون میشه آدم 

اگه کسی تجربه ی مشابه داره لطفا کمکم کنه

آدما رو نمیشه فهمید! هر کسی درون خودش یه آدم دیگست!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب برو بامادرت دعوا کن بگو بچه هات مهم تره یا هوس بازی.بگوفردابلایی خدایی نکرده سردخترت بیاد خودتو میبخشی؟؟خدایا چه زمونه ای شده مادرها چقدرحرمت داشتن جونشون بود وبچه هاشون .الان بعضیا رو میبینی شوکه میشی بخدا.خدایا همه مونو عاقبت بخیرکن

عیبی نداره تجربه شد🥲
ی وقت مشاور بگیر بفرست بره اون از روی کمبودهاش دست ب اینکار زده  سعی کن ی قدم مثبت براش برداری ...

به حرف هیچکس گوش نمیده 

حرف حرف خودشه 

هر چیم بهش میگی میگه همینم که هستم 

آدما رو نمیشه فهمید! هر کسی درون خودش یه آدم دیگست!!
2706