2737
2739

خیلیاتون خبر دارید دوهفته اس خونه پدرمم درخواست طلاق دادم یکمش از سر لجبازی بود اصلا زنگ نزد پیام نداد دیشب ام دیدم از طریق همراه من که به زنای خراب زنگ میزنه 😭دیشب رو به زور صبح کردم 

امروز رو کلیپ که ی دختر می‌رقصید عکس خودم گذاشتم که زیرش نوشته بود 

(یه زمانی ترس از دست دادن آدمارو داشتم اما الان دیگه اصراری به موندن کسی یا چیزی ندارم فقط کافیه ببینم یه قدم رفتی عقب دیگه نمیبینمت "بدون ترس از تنهایی"

تمام غصه هایی که برات  خوردمو بالا میارم طعم بیهودگی میداد)

خیلی دوسش داشتم اما دست سرنوشت ما رو رسوند اینجا در باورم نمیگنجه که اصلا دوستم نداشته یه عمر فکر میکردم هرچی نبوده علاقه بوده اما همونم نبوده

بچه ها طلاق بزرگترین ضربه برای زنه مخصوصا وقتی کفشاتم جفت کنن برات😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قوی باش گلم 

میدونم سخته ولی تلاشتو بکن 

بزار یه روزی حسرت بکشه که چرا از دستت داد

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738

با جمله اخرت بغضم گرفت که دختر😔😔😢😢😥😥

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706