2733
2734
عنوان

رحم اجاره نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4043 بازدید | 71 پست
ن عقد نمیخواد بکنن، الان بیمارستان مشهد شنیدم معرفی میکنه بدون اینکه هر دوطرف همو بشناسن تا آخر  ...

آخه یکی ازاشناهای ما حدود۱۸ سال پیش ازهمین روش بچه دارشدن. اون خانم شوهرش  فوت شده بوده. اینجوری که شنیدم بین زن  ومرد بدون اینکه حتی  ببیننش صیغه محرمیت خونده شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه یکی ازاشناهای ما حدود۱۸ سال پیش ازهمین روش بچه دارشدن. اون خانم شوهرش  فوت شده بوده. اینجور ...

ن اون شاید از اون مدلیه ک باید از تخمک طرف هم استفاده کنه

ولی اینی ک من دیدم و شنیدم تخمک و اسپرم ماله زن و شوهر اصلین و فقط رحم برا این خانمه اس ک میتونه شوهر هم داشته باشه 

من زیاد میبخشم اما اعتماد فقط یبار میکنم... پس حواست باشه اعتمادم از دس ندی 
2728
آخه یکی ازاشناهای ما حدود۱۸ سال پیش ازهمین روش بچه دارشدن. اون خانم شوهرش  فوت شده بوده. اینجور ...

اون روش بهش میگن صیغه بارداری که شرایطش با رحم اجاره ای فرق میکنه و من با هرکس مشورت کردم توصیه کرد از اون روش استفاده نکنم چون ممکنه مشکلاتی برام پیش بیاره. خلاصه گفتن اصلا حرفشم نزن. 

مخصوصاً که من خودم جنین دارم

مشکل شرعی ندارە؟؟ بچەروو بردارە ببرە خارج فرار کنە چە باحال میشە

اینم از بدبختی منه که باید به چه چیزایی فکر کنم و چقدر استرس بکشم. هیچ آگاهی رسانی درستی هم تو رسانه ها نمیشه تا کسایی مث من که مشکلات ناباروری دارن مجبور نباشیم چندین ماه وقت بزاریمو برا هرکسی میخوایم بگیم کلی براش توضیح بدیم که این کار قانونی ، شرعیه، نه تنها کار زشتی نیست که کار خیلی خداپسندانه ای هم هست چون بزرگترین مشکل یک خانواده رو حل میکنی.

2738
اون روش بهش میگن صیغه بارداری که شرایطش با رحم اجاره ای فرق میکنه و من با هرکس مشورت کردم توصیه کرد ...

آهان اطلاعات من کامل نیست. حتما اون خانوم خودش هم تخمک هاش کیفیت مناسبی نداشتن. امیدوارم به زودی شرایطش مهیا بشه وفرزند گلت بیاد توی بغلت.فقط یه چیز جالب بگم من دونفر میشناسم از این روش بچه دارشدن وهردونفرشون به فاصله دوسه سال بعد خودشون بدون هیچ روش کمکی  باردارشدن والان دوتا بچه دارن.. دلیلش این بوده که دیگه استرس برای  بارداری نداشتن

2706