2752
2734
عنوان

بارداری

300 بازدید | 49 پست

سلام خانوما خوبین

بچه ها من یک هفته پیش رفتم سنو هفته پنج بودم فقط ساک دیده شد علائمم هم دیر شروع شد الان از دیروز ک رفتم حمان وحمامم طولانی شد علائمم قط شده چرا میترسیم سابقه دوبار سقط دارم اینرسی امپول انوکسا هفته ای میشه شروع کردم ب زدنش حالا چیکار کنم برم سنو حساسیت سینمم کم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فک کنم حموم طولانی نبایدمیرفتی.. اب داغ رو کمر میگن نباید بریزی.. حالا انشالله ک چیزی نیس نگران نباش.. عصر برو پیش دکترت ب نظرم. عزیزم‌ شیاف استفاده کن. 

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..
2731
سلام فک کنم حموم طولانی نبایدمیرفتی.. اب داغ رو کمر میگن نباید بریزی.. حالا انشالله ک چیزی نیس نگران ...

از وقتی فهمیدم باردارم شیاف استفادع کردم وامپول انوکسا مستقیم روی کمر نگرفتم کنی طولانی شد

از وقتی فهمیدم باردارم شیاف استفادع کردم وامپول انوکسا مستقیم روی کمر نگرفتم کنی طولانی شد

برو حتما عصر دکترت. رو.. حتمن بریا.. خبرشم ب من بده 

سال ۱۴۰۲سال مامان شدن کسایی ک آرزو شو دارن مادربشن .. آمین... آرزوی مثبت شدن بی بی چکم به زودی جزاین نیس ارزویی در سر..
تو بارداری حمام طولانی نرو اصلا  استراحتتم بیشتر کن .تا سه ماه هم اگر میتونین رابطه نداشته باش ...

شیاف استفاده کردم ازاول حاملگی امپول انوکسا استراحت داشتم بیشتر کارهای سبک انجام دادم  رابطه هم نداشتم

شیاف استفاده کردم ازاول حاملگی امپول انوکسا استراحت داشتم بیشتر کارهای سبک انجام دادم  رابطه هم ...

نگران نباش پس 

ب بارداری‌های قبلت هم فکر نکن اصلا 

این بارداریت خیلی خوب و عالی پیش میره عزیزم 

نگران نباش پس  ب بارداری‌های قبلت هم فکر نکن اصلا  این بارداریت خیلی خوب و عالی پیش میره ...

خدا از دهنت بشنوه چندتا ازمایش سقط هم انجام دادم پروتئین سی واس مشکلی نداشتم