2733
2734
عنوان

یه لحظه بیاین

70 بازدید | 3 پست

من شماره ی شخصی رو میخوام خیلی هم واجبه ولی ندارم نتونستم از کسی هم بگیرم اما ایدی شو دارم برنامه ای هست که از رو آیدی شمارشو گیر اورد یا برنامه ای نیست ک بیاره 😂 بخدا خیلی واجبه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بسم الله کراشته ؟!

من یبار بچه بودم کراش زده بودم حیلی کوچولو بودم دورور۹ سالگی بعد در به در دنبال شماره طرف بودم حالا ک بزرگ شدم و خانم شدم و عاشق یکی دیگه شدم چند روز پیش زنگ زد به خونمون و شمارش افتاد بعد داشتم فحش میدادم بهش ک چرا زودتر نزدی اخه فامیلمونه

خلاصه بعد یکم حرص و جوش گفتم بیخی باو من ک عشقمو پیدا کردم و بیخیال ب زندگیم ادامه دادم😅🤣🤣🤣🤣🤣😅😅😅😆😆😆

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..