2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب ثبت نام نکنن مردمم ساده ان اینکه پول بذاری چند ماه بمونه دیگه تهشه

چند ماه چیه ،یک ماه بلوکه میشه دست دلال هم قطع میشه و هر کسی برای ماشین پول کنار گذاشته صاحب ماشین میشه خب مشکلش چیه؟

فقط جلدید ، محتوا مضر و نامفهوم 😏

والا اون مردم گاهی سود می کنند برای همین طمع می کنند .ما که اصلا سود کردن و سواستفاده از شرایط اقتصادی رو انگار یاد نمی گیریم .نه ماشینی نه طلایی و نه دلاری .فقط پسرم رفت بورس برام نوشت اونم ضرر کرد.دوزار با زحمت کشی درآوردیم توی بورس دزدیدن

این دیگه از اون حرفا بود،خداییش خیلیا صاحب میشن با این طرح ،به نظر من که خیلی هم خوب بود

کجاش خوبه، میدونید چند هزار نفر از طرح قبلی افتادن برای اخرای سال 1403، اونم ماشین با قیمت روز😏

به نظرم کسایی که تو این دوره ثبت نام کردن حتی ساده تر از مردم دوره اول هستن که خودشونو بازیچه ی دست این شرکتای😏... کردن

چند ماه چیه ،یک ماه بلوکه میشه دست دلال هم قطع میشه و هر کسی برای ماشین پول کنار گذاشته صاحب ماشین م ...

یک ماه نیست و فک کنم سه ماه بود حالا طرحاش فرق میکنه

پول تو بانک گذاشتن بدترین کار ممکنه

بدترین کار برای خودمون

دست دلالم قطع نمیشه روزی پنج تا تاپیک برای خرید و فروش حواله ی خودروعه

خدانور لجه ای🥺🩶💫
کجاش خوبه، میدونید چند هزار نفر از طرح قبلی افتادن برای اخرای سال 1403، اونم ماشین با قیمت روز😏 به ...

و میدونید چند هزار نفر هم افتادن برای تابستون و پاییز و زمستون همین امسال؟چرا همیشه نیمه خالی لیوانو میبینید؟خب بعضی از ماشینا مثل پارس و ۲۰۷ از اول مشخص بود دیر در میاد دیگه گفتن متقاضیش زیاده

فقط جلدید ، محتوا مضر و نامفهوم 😏
کجاش خوبه، میدونید چند هزار نفر از طرح قبلی افتادن برای اخرای سال 1403، اونم ماشین با قیمت روز😏 به ...

حالا قبلیا بهتر بودن

قیمت ماشین کمتر بود از بازار بود

الان انگار رفتی از بیرون خریدی

خدانور لجه ای🥺🩶💫
و میدونید چند هزار نفر هم افتادن برای تابستون و پاییز و زمستون همین امسال؟چرا همیشه نیمه خالی لیوانو ...

چه فایده داره، یکی مثل ما و امثال ما که هیچ ماشینی نداریمو نیاز داریم سه ساله اسم مینوسیم برامون در نیومد، سه دوره هم پول بلوکه کردیم، قبل از عید بازم در نیومد، حتی تو طرح یکپارچه هم افتادیم زمستان 1403 😏

اونوقت 99 درصد کسایی که ماشین داشتنو فقط به عنوان ماشین دوم و سوم یا عوض کردنو سود کردن میخواستن اکثریت افتادن جلو. تو سایتای مختلف خبرش پر بود و نظرات مردم، شوخی نيست 200 هزار نفری که اکثریت واقعا نیاز داشتن نوبتشون بیوفته برای دو سال دیگه با قیمت فضایی ای که احتمال زیاد از پسش برنیان و دیگه ماشین بی ماشین 

این دولت جیب مردم و نزنه سودش پیشکش هرجا طرحی باشه من اسمشو میزارم دزدی از جیب ملت فقیر ایران

اصلا پول توی ایران نمونده برای معامله هییییچ

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
2706