2733
2739

در حین بازی افتاد و ران پاش شکسته

دو هفته هست از  بالای شکم ب پایین تو گچه

خیلی خیلی اذیته

بین دو پاش هم چوب گذاشتن

دکتر گفته ۲ ماه باید اینجوزی باشه

خواهش میکنم دعا کنین

زودتر پاش خوب بشه و گچشو باز کنیم

عزیزم وااای 🥺🥺

الهی که زودتر خوب بشه خیلی مواظبش باش 

سخته خودتم خیلی اذیت میشی 

چه زیبا گفت دکتر شریعتی:برای کسی که می‌فهمد هیچ توضیحی لازم نیست. و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است. آنان که می‌فهمند عذاب میکشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.مهم نیست که چه مدرکی دارید مهم این است که چه درکی دارید.💫 هنوز هم که هنوز است اظهار ادب در مقابله با یک فرد بی ادب مطمئن ترین راه تحقیر اوست...💫به شتر مرغ گفتن بپر گفت من شترم گفتن بار ببر گفت من مرغم حکایت خیلی از آدمای الانه که واسه بدرد نخوردنشون بالاخره یه بهونه جور میکنن...                                                                                                      ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ای وای خدا شفاش بده انشالله آب پاچه گوساله رو بهش بده بخوره زودتر خوب شه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

برای شفاش حمد خوندم 

(فاطمه‌ هستم) برای خوشبختی من و علی💍، رونق شغلمون سلامتی خودمون و خانواده هامون یه صلوات میفرستی؟😍 1403/03/03 به آرزوم میرسم چون لیاقتشو دارم🌝🌱🌿 نوکر حضرت زهرام هروقت زندگی بهتون سخت شد بگین یا زهرا تنهاتون نمیزاره ❤️ اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک ❤️ خدایا شکرت🤲 برای هرچیز خوبی که تو زندگی م دارم، خدایاشکرت 🤲 برای سلامتی، برای علی م ، برای خانوادم ، برای همه چی🌻. 
2740

وااای الهی چرا آخه؟انشاءالله که هر چه زودتر خوب بشه،این دومین تاپیکی بود که امشب در مورد آسیب بچه ها خوندم واقعا سخته خدا کمکت کنه،از نظر تغذیه هم به بچه برسید،چاره ای نیست دیگه مشغول کنید تا حواسش پرت بشه،کارتون و شعر و از این چیزا 

ايشا الله زود خوب ميشه. دو روز قبل مچ پاي دخترم پيچ خورد و نمي تونست راه بره. ديشب به من و باباش گفت : بابا  ميشه برام يه پاي تازه بخري! اخه اين پام درد ميكنه نميتونم بازي كنم! اشك از چشم هاي منو همسرم سرازير شد و اون فقط مادراني كه بچه شون مشكل خاصي دارند به ذهنم اومد براشون دعا كردم. عزيزم، ايشا الله پاي پسرتون زود خوب ميشه. اينا چيزي نيست ما فقط بي تابي ميكنيم.